Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Наші Сусік та Мікі

Сообщений 121 страница 160 из 559

121

Irka
козаки! :cool:

122

Дуже гармонічно вписалися малюки в інтер'єр клітки :jumping:

Olga_ua написал(а):

Мікі дуже ручний і лагідний, може на руках сидіти довго, а Сусіка не втримаєш, такий вертюх

І Сусік з часом стане ручним) В мене таким був Чопа. А зараз - мила дитина, може по пів години лежати під боком и отримувати почесушки не втікаючи)

Хай малеча одужує. тримаю кулачки. Може це все-таки алергія?

Отредактировано Світлана (2012-02-13 10:37:54)

123

Світлана
дякую, Світланочко, я вже їх так полюбила))) не знаю, що то таке, може, й алергічне... Вже так чекаю нову підстилку, нині відправлять з Києва. Сьогодні Суська вже менше вже менше пчихає - чула всього 2 рази...  Але, думаю, радіти ще рано

124

Olga_ua написал(а):

ні, нема фальшдна, я не розумію його призначення - це ж нема можливості щурові лапи розслабити, коли постійно по металу лазити... Для чого його чіпляють?

Ну это на любителя. Кто-то цепляет, кто-то нет. Я так поняла, что цепляют, что бы по своим какам не ходили, ну и если наполнитель чуть пыльный, что бы убрать фактор пыли. Мне идея фальшдна не очень нравиться. По моим наблюдениям за девочками - они с удовольствием в наполнителе копаются, прячут еду, находят чужую и перепрятывают. Это ж такой кусок жизни и крысиного досуга :)

Olga_ua написал(а):

Мабуть, поганий з мене крисовод...

От не надо таких веяний! У меня до сих пор паранойя по поводу каждого моего действия, каждого подозрительного звука из клетки и каждого подозрения, что я что-то делаю не так. Главное интересоваться, собирать информацию, и в случае чего (не дай Бог конечно) консультироваться тут (как вы и делаете). Так что не корите себя, отставить панику и решать проблемы по мере их поступления! :)
Все будет хорошо!

125

Олюня
дякую за підтримку)))

126

ой,ой. пропустилааа разговор про ийца :crazyfun: про "наше фсьо"!!! :D
Оль, если найдется хоть один крысолюб, у которого крысы ни разу не чихали - то я ставлю бутылку самого дорого коньяка! :)  не паникуй, поменьше грустных слов и обещаний. Радоваться надо каждому дню, играют мальчишки со шнурочком - вот это гут! Вот и радость!
А сумамед подавай, как положено, это в вет.теме обсуждено уже.
Микусю от меня лично поцелуй, агутеньку :love:

127

Ira
Дякую, зараз піду виконаю доручення, Сусіка теж поцілую, щоб йому обідно не було))) Сумамед даю, поки-що результатів не дало, чхає((( В мене ще й малі почали кашляти, то лікую всіх разом(((( (ліки даю інші :D )

128

Виршила трошки продовжити свый щоденник. Вже минув тиждень, а Сусік все пчихає, і пчихає. Тре, бідолашне, носик... Сьогодні вже 4-й день прйому сумамеду, але результату так і нема((( Поводить себе активно, добре їсть, скачуть з Мікі по новій клітці.
Клітка виявилась завеликою щодо розміру решіток (відстань між гратами дозволяє обом вільно вилазити з клітки. Поки-що бояться вивчати нові горизонти - побігають по даху клітки, і залазять назад всердину.
Сьогодні нарешті привезуть наповнювач, я вже так чекаю, бо стомилась витягати з клітки мокрий смердючий папір. Не кажучи вже про запах... Сусік став рідко какати, дівчата радили віднести кал на аналіз, думаю, як це зробити, понести шматок паперу, просочений .....?
Чоловік перестав мене розуміти, його вже зовсім злить, що стільки грошей тратимо на лікування, а нічого не допомагає. В нас уже постійні сварки на цю тему(((

129

важко, коли в сім'Ї не отримуєш підтримку( Я вірю що скоро все буде добре у вас. В мене в таких випадках теж опускаються руки, коли ніби все робиш правильно, а результату нема.
Мій чоловік не хотів тварин більше після смерті нашого кролика. Я вмовила його при умові що він взагалі не бере участі в цьому, щоб не прив'язуватися до них. Але з часом вийшло все навпаки) Він більше уваги приділяє їм ніж я)))

Отредактировано Світлана (2012-02-17 10:06:51)

130

Світлана написал(а):

Мій чоловік не хотів тварин більше після смерті нашого кролика. Я вмовила його при умові що він взагалі не бере участі в цьому, щоб не прив'язуватися до них. Але з часом вийшло все навпаки) Він більше уваги приділяє їм ніж я)))

як добре, коли є така допомога. А мій лише "хай дохне, я за десятку іншого куплю"((( так страшно таке слухати... Хоча він дав добро і на заведення щурів, і на клітку, і на наповнювач. Але коли витрати вже пішли з кредитки, а толку нема, в нього нерви вже здали (чоловіки не люблять себе запарювати такими речами, лише як самі хворіють, то хочуть уваги). Ну не всі, але більшість...

131

Olga_ua, по поводу анализа. Вы Сусика пока закройте отдельно в маленькой клеточке БЕЗ всякого наполнителя. И соберите тогда его какули. То что они такие жидкие... Это как-то совсем не хорошо.   
Ну и ветеринарии обновите темку. Тоже опишите ситуацию.

132

Nastya22
дякую, так я і зроблю. Якось вони дуже різко стали рідкі... У розділі ветеринарія я вчора все це описала, не маю чим доповнити - спершу треба здати аналізи. Ще думаю, може я загусто насипаю Сумамед по клітинках і пішов передоз...

133

попробуйте пока просто убрать сумамед, что ли.

да, и еще. в помещении, где они находятся, точно нет никаких раздражающих запахов? ну там - духи, одеколоны, стиральные порошки, ароматизаторы какие-то, деодоранты и т.д.

134

Olga_ua написал(а):

не маю чим доповнити

ну я в первую очередь о том. что от сумамеда по прежнему никакого улучшения. И вот нос трёт.... может всё-таки аллергия на что-то...

135

runa
Лєна, я боюсь, бо пчихає і вчора знов фуркотів носом, пинаймні, до понеділка подаю, щоб хоч 7 днів було. Подразнювачів нема, та й кларитин мені дівчата порадили давати - ситуація не міняється... Ніс червоний, постійно тре лапками...

136

и носик Вы ж закапываете? аквамарисом? я тут покопалась в интернете... Бывают аллергические реакции, даже сыпь, от аквамариса. Да и в самой инструкции написано: "крайне редко возможно развитие аллергических реакций."

137

Nastya22
вчора думала відмінити аквамаріс, але дівчата сказали продовжувати, то я знову закапала. Нині ще не капала, тільки дала сумамед, ехінацею і кларитин.

138

кстати, эхинацея - это тоже довольно сильный аллерген.
Надо дождаться мнения опытных крысоводов, но я бы сейчас отменила всё. Оставила только кларитин.

139

Nastya22 написал(а):

я бы сейчас отменила всё. Оставила только кларитин.

+1.
убирайте все. оставьте только кларитин.
и посмотрим.
если понос действительно от сумамеда, продолжать его в любом случае не стоит. зверь при поносе обезвоживается, теряет полезные в-ва и т.д.

140

Nastya22
дякую дуже, відмінила б, якби деколи носом не фуркотів, а то вчора знову "розмовляв"... якщо це запалення, а я відміню?

141

runa
вже і не знаю...

142

йду я, дівчатка, у ветклініку здаватися...

143

Сусіка візьму в 2 в"язані шапки за пазуху, хай послухають дитинку...

144

Olga_ua написал(а):

дякую дуже, відмінила б, якби деколи носом не фуркотів, а то вчора знову "розмовляв"... якщо це запалення, а я відміню?

он такие звуки может и от аллергии издавать, имхо. и сейчас мне кажется что прогресса всё равно нет. а вот натертый нос мне не нравится никак + сильный понос.
даже если это воспаление, то пару дней без антибиотика не должны так прям существенно повлиять. Но зато помогут прояснить картину.
Пока помню, если Вам понадобится например Фармазин (он же Тилозин) или Байтрил - смело мне пишите. У меня стоят больший банки, я с вами с удовольствие поделюсь. К тому же они у меня проверенные - работают. А то бывают случаи подделок

145

Olga_ua, в клинике НИЧЕГО НЕ КОЛОТЬ!
Пусть только осмотрят и ПОСЛУШАЮТ!
Взять с собой блокнот и ручку. Всё что врач говорит тут же записывать. На память не полагайтесь

146

Nastya22
дуже дякую, Настенька, хай ще послухає лікар, якщо не запалення, то відміню все, крім кларитину. А за ліки окреме дякую, може, й знадобляться, то я цього місяця у вас позичу, а наступного відкуплю і поверну

147

подзвонила у ветклініку - облом, прийом лише до 12-ї, тепер можна лише у понеділок((((

148

ничего откупать и возвращать не надо. Это вполне нормальная практика - делиться лекарствами. Они мне в таком объему всё равно не нужны.
Раз вы к врачу не попали, всё равно - отменяйте всё. Картину нужно прояснить
Кстати, может где-то и спрашивали, а у вас нет знакомого человеческого врача? Он тоже вполне мог бы послушать. Лёгкие они лёгкие и есть.

149

ні, я викликала вета на хату, я вже не можу, нерви здають

Nastya22 написал(а):

знакомого человеческого врача

знайомі є, але таких, щоб щурів не боялись - нема(((

150

воспаление воспалением, но при поносе принято отменять препарат, если скорректировать его питанием не получается.
давать лекарство, которое вызывает такое побочное - вредно для зверя. он же обезвоживается сильно.
все равно надо на что-то менять, так давайте пока посмотрим, может быть это все же аллергическое

то, что он чихает и трет нос... не знаю, смотреть надо, конечно, что так по описанию судить... но мне кажется, что его раздражает то ли пыль, то ли запах.
чихает он круглосуточно? или есть какой-то цикл? может, есть какие-то моменты. когда он чихает сильнее всего? если да, подумайте, что происходит в это время в доме?

151

Оля, спокойствие! Только спокойствие! Всё будет хорошо. Не переживайте так. Отчасти может муж так и раздражается, потому что видит как вы нервничаете.
(кстати, предлагаю перейти на "ты").
Хотя прекрасно понимаю - первые крысиные болезни это страшно. Но, в общем-то, пока ничего непоправимого я не вижу.   
Так что берём себя в руки!

152

Оля, еще и я напомню, врачу ничего не давать колоть!!! Лучше пусть обидится, чем...

И да, не нервничай, он же активный, аппетит есть. Пока ничего критичного. Держись. Кстати, крысы тонко чуствуют настроение хозяев, могут тоже начать нервничать. Так что ради них - бери себя в руки.

Отредактировано Irka (2012-02-17 12:15:17)

153

Оля, полностью согласна с Настей! Крайне желательно успокоиться и взять себя в руки! По собственному опыту - мой МЧ не нервничал, когда я возила крыс на осмотры, причем напрягая его, что бы отвез и подержал мышек, пока ветеринар их осматривала. Зато ооочень сильно нервничал, когда я переживала по какому-то поводу связанному с крысами. От того, что вы будете нервничать, лучше зверю все равно не станет!

Отредактировано Олюня (2012-02-17 12:57:20)

154

дякую, дівчатка, давайте на "ти", звичайно, просто читала форум і бачила як одна дама різко відписала Ірі, типу не тикай, на брудершафт не пили, і тепер боюсь нарватися)))

runa написал(а):

чихает он круглосуточно? или есть какой-то цикл? может, есть какие-то моменты. когда он чихает сильнее всего? если да, подумайте, что происходит в это время в доме?

чхає постійно, з інтервалом хвилина-дві
різких запахів нема. Зараз зроблю фотоколаж розміщення клітки. Вона стоїть на підлозі у вітальні, до ванної, де всякі порошки і побутова хіія далеко, парфуми використовую рідко, коли тільки йду на прогулянку, використовую парфуми в коридорі. Використовую крем Джонсонс Бебі як для рук, так і для лиця.
Сьогодні сумамед зранку дала, зараз дочекаюсь ветеринара, послухає, щось ще скаже, а на ніч уже не даватиму.

155

Olga_ua написал(а):

просто читала форум і бачила як одна дама різко відписала Ірі, типу не тикай, на брудершафт не пили, і тепер боюсь нарватися)))

ну там Ире человек отвечал... скажем так - специфический  :D

156

фотоапарат розрядився, поставила на підзарядку, зніму ще відео, як чхає

157

Оля, заспокойся. Прийде лікар- послухає і все стане ясно.
Про понос: в мого Чопи була подібна реакція або на сумамед або на ехінацею, правда тільки один раз на 3 день.

158

дякую, Свєта, то якраз на 3-й день почалося. В мене діти все від антибіотиків мають понос, може, у щурів теж так проявляється... Але, мабуть, рідко. Я вже того лікаря чекаю, як пришестя)) Щойно прибирала в клітці, то каки вже твердіші (принаймі, набули форми), однакові у двох щурів -  я Мікі теж даю ехінацею з активією

159

ммм.
а что, сусик тоже ест активию? каждый день? и вчера-сегодня тоже?

160

Зняла розташування клітки, на мою думку, нема поблизу алергенів, і протягів теж
http://rutube.ru/tracks/5327643.html