Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » А чи не працює хто з деревом?


А чи не працює хто з деревом?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Чи нема у когось знайомого, який би непогано працював із деревом? Пояснюю: мій троглодит новий домик на столі (куплений влітку) вже до ручки довів, пора про щось нове думати. Я тут у ю-тубі побачив одну штуку - настольний "палац" із дерева на двох рівнях. Хотілося б щось таке. У мене стіл із полицею, частину якої я можу звільнити, ось би і зробити щось таке - на двох рівнях. Але пристойне - все-таки весь час перед носом і  обрид постійний стан на столі, який, даруйте, інакше, як непристойним словом "срач" я назвати не можу.
Я бачив подібні конструкції в магазині, але вони - для хом'яків.

Ось щось таке, але складніше
http://ratsdream.7910.org/product_info. … cts_id=100

Отредактировано Lanselot (2009-11-23 06:57:44)

2

У меня муж любит с таким делом возиться, только его сильно попросить надо... :D  Клетку нам сделал царскую в своё время, надо как-то сфоткать её в дневничке показать, все домики и лесенки там тоже его производства - ничуть не хуже заводских, даже красивее намного. Вот только он не режет по дереву украшения-узоры, а выжигает. Всякие полочки-шкатулочки тоже его стихия, недавно даже нарды сам сделал, прикольные такие.
Во, как своего расхвалила... :playful:

3

Умілець в домі - це добре. Я колись теж всякими штуками займався, але трохи в іншому стилі - шкіра і метал. В рицарів грався :) Тільки це було давно, у мене на новій квартирі навіть інструментів реально ніяких нема - на дачу вивіз, а що лишилося з поробок - віддав хрещенику (у того був повний кайф!). Зараз простіше знайти професіонала, ніж тримати в домі інструменти й тратити час, в який я можу працювати над тим, в чому сам є професіоналом. Власне, так правильно. Суспільство складається з людей, кожен з яких щось уміє і любить робити, і нічого лізти в чужу сферу :)
Одним словом, якщо Ваш чоловік міг би щось зробити, тоді можна перейти до обміну реальною інформаією про ціну і сам витвір.

Взагалі-то я тільки-що подумав, що ніякі витвори не змінять того самого стану на столі, бо мій короїд саме прибирав у хатці і запісяні серветки витяг прямо мені під ніс, вимагаючи свіжих. Настелив їх і дрихне :) Та й сам я не дуже великий чистюля.  Ну, але хоч трохи нормального вигляду  :D

4

А я бы вас попросила прописать город в профиле. Будьте добры.  :yep:

5

Вибачте. Забув на новому форумі. Київ.

6

Мій монстрик учора знову покусав кішку. Бідолашна всього лиш спробувала вистрибнути на ліжко, де їх мосць в цей момент гуляла. Я й зреагувати не встиг. Може йому намордника замовити?  :playful:

7

Мій монстрик учора знову покусав кішку. Бідолашна всього лиш спробувала вистрибнути на ліжко, де їх мосць в цей момент гуляла. Я й зреагувати не встиг. Може йому намордника замовити?  :playful:

Вот и мы подумываем - какая наверное расчудесная вещь - намордник! Так что надумаете - делитесь опытом :) , а то эффект от мимолетного применения остреньких зубов на хозяйских вещах уже принимает размеры катастрофы.

8

Да, когда умельцы в доме - это хорошо...Домик хороший, но мои крысы-это не крысы...А бобры! Им распилить такую вещь, раз плюнуть. Пошла действовать на нервы мужу, пускай пошевеливается и сделает такой же.  :yep:

Отредактировано KARE (2009-11-24 10:16:58)

9

да.. мои подвесной деревянный мостик уже почти доедают. надо бы тоже попросить мужа, чтоб сделал на замену новый...

10

_Оксана_ написал(а):

Вот и мы подумываем - какая наверное расчудесная вещь - намордник! Так что надумаете - делитесь опытом  , а то эффект от мимолетного применения остреньких зубов на хозяйских вещах уже принимает размеры катастрофы.

:D Ні, мій крім підодіяльників нічого не лопає, та й то тільки тому, що він любить ковдру в голому вигляді :) Ну ще пару разів проїв мені домашні штани, але не сильно. Тому нам можна все.
А щодо намордника... Воно може й занадто, але кішка вже другий день боїться входити до мене в кімнату. І досі накульгує. Ще б - мама дивилась, так цей дракоша їй геть подушечку прокусив. Бідна тварина (не Лаврентій Павлович, звичайно, а бідолашна кішка).

11

Lanselot написал(а):

Одним словом, якщо Ваш чоловік міг би щось зробити, тоді можна перейти до обміну реальною інформаією про ціну і сам витвір.

Само творение по Вашему заказу. Только спрошу у Лёшки, какое дерево у него сейчас есть. Если захотите, кроме простой выпилки самого домика, можно его украсить выжигалками. Короче, вечером у него точно узнаю, что он сможет сделать. А насчёт цены не столь важно, мы ж не бизнесмены :) Во сколько оцените  готовое творение, столько и будет умельцу на его любимые цигарки :) Только вот что плохо - что из Одесской обл в Киев переправлять придётся.

Отредактировано Moriarti (2009-11-25 12:29:14)

12

Так, найбільше проблем з перевозкою. Ну та може якось вирішиться, зрештою є ж якісь фірми з перевезення, не думаю, щоб це було вже так коштовно. Якщо Ваш чоловік погодиться, я йому пришлю фотку столу і поговоримо предметно.

13

Практика показала, что передачи поездом с проводником - самые надежные из недорогих :)

14

я такой домик купила своим малым за 18 грн. на оболони. там есть несколько размеров так что можна подобрать под размер крысы

15

Gera написал(а):

Практика показала, что передачи поездом с проводником - самые надежные из недорогих

Чесно кажучи, не пробував. Але можна спробувати.

bem4ik написал(а):

я такой домик купила своим малым за 18 грн. на оболони. там есть несколько размеров так что можна подобрать под размер крысы

А де? Я бачив таку штуку, і навіть дуже класну - з декількох домиків, які можна поставити на різних рівнях, але для хом'яків. Тому, власне, і подумав про те, щоб зробити таке Ларюші (точніше - собі, звичайно :) )

16

в зооларьке при выходе из метро Оболонь (со стороны ул. Малиновского)
там продаеться около 10 разновидностей домиков от 10 и до 40грн., есть конечно и с проемами для хомяка но и для крыса подобрать можна парочку

17

bem4ik написал(а):

в зооларьке при выходе из метро Оболонь (со стороны ул. Малиновского)

Спасибі. Може буду там в наступну суботу, то гляну. Хоча я плутаюсь на тих станціях, там орієнтуються тільки місцеві мешканці.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » А чи не працює хто з деревом?