Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 1 страница 40 из 700

1

Одним словом, я назвав його Аристотелем. Він у зоомагазині ліниво лежав, розвалившись і споглядав покупців :) А його брат (набагато красивіший, до речі) тільки що по стелі не бігав. Я вже на нього націлився, а тоді подивився на "філософа", і взяв його. Зараз, правда, він на пофігіста не схожий - гасає, мов дурний, по столу. Встиг угоститися тушеною капустою і з відразою відвернутися від сухого корму і творога.
Чесно кажучи, я в зоомагазин за іншим прийшов, і не думав купувати. А потім - як глянув, прямо ледь не прослізився. Не зміг відійти від клітки. Сьогодні мороз, так довелося таксі прямо під магазин викликати.
Пофоткав його трохи, зараз скачаю, але, по-моєму, там усе змазане :) Це вже коли він заспокоїться.

2

Ось єдина фотка, де взагалі щось видно, крім змазаного сліду :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/small/88271783.jpg

Отредактировано Lanselot (2010-02-06 15:40:23)

3

заинька какой )

4

Купив попутно новий домик на стіл, але забув, що треба було купити новий гамак і, головне, камінь, щоб гризти. Втім, у мене є ще ті "косички", які я Ларюші купував. Одна навіть на столі знайшлася. Тут розмова була про миття клітки, але стіл у мене, вірогідно, так пропах Ларюшою, що куди там клітці. Аристотель всі шнури винюхує. Втім, він уже майже освоївся - заховав шматок творога під мій новий дорогелезний переносний вінчестер, і встиг посюсюкатися з Юлею. Я Юлю прогнав. Хто його знає, як вона подивиться на малого. Я спеціально взяв трьохмісячного, щоб він не нагадував їй мишу, але... одним словом, краще перестрахуватися.

5

runa написал(а):

заинька какой )

На Ларюшу схожий. Я не хотів брати схожого. Але само собою вийшло.

Все, ми втомилися і пішли спати. На жаль, поки не в хатку, а за хатку, але це нормально.

6

Хорошенький такой) Мне маленького ежика напомнил. Так как у него на спинке шерстка прям как иголочки выглядит на фото...
С новым другом тебя, Lanselot !!!

7

Lanselot
Поздравляю с новым другом! Мальчик очаровательный ))  :cool:

8

Спасибі. А шкурка у нього дійсно дивна. Це ще пушок, але він, видно, чи чимось облитий був, чи може так і виріс, але на спинці стоїть дибом.

І худенький такий :) Ну та це нічого - відгодуємо :)

9

Я його весь час називаю Лаврентієм. А мама каже - "ніби й не зникав Ларюша". Дуже вже схожий. І такий же спокійний. Уже освоїв хатку.

10

С пополнением)))

11

Спасибі. До речі, я подумав: я взяв цього в тому ж зоомагазині, де купував Ларюшу. Навряд чи у них дуже багато поставників. Може Аристотель - дійсно родич Ларюші.

12

поздравляем с прибавлением в семействе!
Аристотелю - самого крепкого здоровья

13

Він уже спер кістку від курятини і глитає її під полицею, мов голодний тигр :) Перед тим закусив картопелькою. Одним словом, таке враження, ніби  нічого не сталося. Прямо переселення душ якесь. Все-таки Бог мене любить. Це ж треба було купити психологічну копію покійного Ларюші. Такий же спокійний, така ж повна відсутність інтересу до можливості попробувати на смак шнур і явний інтерес до електроніки :).
Зараз потягну його знайомитися з кліткою.

14

Lanselot
:jumping:  :cool:  :love:
ПОЗДРАВЛЯЮ! И тебя,  и Аристотеля! Только мне показалось на фото, что он - агутик, а Лаврик вроде черненький...
Не начинай кормить малого салом!!!! ты ведь уже грамотный.... :no:

15

Cintia -Наташа написал(а):

Не начинай кормить малого салом!!!!

а что плохого в крохотном кусочке сала изредка?
я своим даю, особенно зимой.

16

Мои иногда тоже любят в свободном полёте спереть кусочек сала со стола. Правда, один раз попали на шпик - теперь осторожнее :) И копчёное им, думаю, нельзя.

Ланселот, с пополнением тебя!!! Мальчик - чудо. Ты ему дружка уже ж возьми, очень прикольно смотреть, как они общаются - тебе понравится.  :love:

17

Вiтаю!!! А брата забрати?  :flirt:

18

Поздравляю! Так и думала, что ты не долго будешь одинок.
Дружка бы Аристотелю  :stupor:

19

Cintia -Наташа написал(а):

Только мне показалось на фото, что он - агутик, а Лаврик вроде черненький...

Я ж не розбираюсь. Мені здається, що Аристотель - темніший. У Ларюші були сиві волосини в задній частині тіла. Але ж це ще дитячий пушок.

runa написал(а):

а что плохого в крохотном кусочке сала изредка?

Він теж так думає :) Я йому в рот шматочок булки з маслом, а він - за сало :) Українець, що поробиш :)  Але зараз він взявся за учорашню курячу кістку. Причому, оскільки він ще не дуже зажратий - гризе саму кістку. Це добре, бо Ларюша тільки хрящі об'їдав.

Щодо компанії - я з аодним на столі ледве можу приглянути. А його брат - це взагалі було щось неймовірне. Дуже класний, але занадто енергійний для мого столу :)

Єдине, я не дуже певен, що він залишиться Аристотелем. Він настільки схожий на Ларюшу, що я його весь час так називаю, і навіть ловлю себе на фразах: "скільки тобі говорити, щоб ти чогось-там не робив". А це я не йому, це я Ларюші говорив.

20

Ми поновлюємо білковий дефіцит :) Лопає, аж чавкає. Ніяк не може зупинитися. Втім, хай собі. Це - фарширована куріпка, отже, їжа вповні допустима для пацюка.
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88278957.jpg

21

Бідний. Він видно ніколи такого не їв. Поїсть-поїсть, а тоді піходить до мене і лягає біля руки. І так вдячно дивиться. Може мені це здається, але враженян саме таке і воно дуже приємне.

22

отъестся, обнаглеет, еще и перебирать начнет))))

Отредактировано Фася (2010-02-07 14:11:32)

23

Поздравляю с малышом!  :cool: Бери второго, пока из первого эгоиста не вырастил, не пожалеешь!!!

24

Фася написал(а):

отъестя, обнаглеет, еще и перебирать начнет))))

Від душі надіюсь :) Втім, сухий корм він уже не їсть. Морда нахабна.

Marga написал(а):

Бери второго, пока из первого эгоиста не вырастил, не пожалеешь!!!

А нас - два егоїста :) за одним столом.
Насправді - не знаю. Видно буде. Поки якось не хочеться. Цей прижився, ніби Ларюша і не помирав. Де я ще знайду такого лінивого і флегматичного звіра, і щоб він не чіпав проводи? Он нажерся м'яса і дрихне під полицею (до домика ще не звик). Але тютюн і фільтри від люльки уже краде не гірше від покійного Ларюші. 
Подивимося. Якщо доведеться місяць знову на Майдані мерзнути, то точно другого візьму, щоб Аристотель дома сам не сидів. А якщо з виборами обійдеться - то навряд.

Я, до речі, підозрюю, що кличка "Аристотель" залишиться в минулому, а буде Лаврентій №2. Бо і сам не можу звикнути його інакше називати, і він, як не дивно, відкликається на Лаврентія. І мама моя теж його Ларюшею називає, а мені сказала, щоб я не морочив собі голову. Покійний Лаврентій прожив хороше життя і помер, як належить. Отже, нема проблем назвати його іменем іншу тварину, тим більше, таку схожу.

25

Не дуже це добре... Нехай Лаврюша зостанеться собою на райдузi. Не клич його.
А брати другого поки один ще малий - це набагато лгше. Потiм може не занадто добре пiдсадитися.

26

Аристотель боїться кішки. Хоч та і не виявляє жодної агресії. Але сьогодні він звісився зі столу, а вона, видно, махнула на нього лапою. Вони з Ларюшею так весь час спілкувалися. А він страшенно перелякався і заскочив під полицю. Я взяв його, так він у мене на шиї може з годину сидів, до тями приходив. Тепер до краю столу не підходить. Викинув постелений у хатку на столі рушничок, натягав туди серветок і спить.
У мене таке враження, що він і клітки боїться - може теж через кішку. Дуже не хоче туди йти, і, по-моєму, всю цю ніч сидів у домику, навіть їсти й пити не виходив. Щоправда, ранком я теж його ледве вмовив піти до мене. Втім, може це все - просто адаптація. Він ніколи не жив у такій великій клітці, та ще сам. Може дійсно взяти йому товариша. Але ж вони мені стіл рознесуть.
У мене здох монітор від основного компа (зараз я на ноуті), так він цей ноут геть обнюхав і весь час з-за кришки виглядав. Любитель техніки :) Якби не він - я би працював на ліжку, доки не відремонтую монітор, але йому явно комфортніше на столі. Хоча учора увечері спав біля мене в постелі - на подушці.

27

а он ваши трубки не погрызет как доберется? а то провода не грызет, вдруг на дерево потянет

28

Да не бойтесь- крысак с товарищем намного менее энергичны и разносят меньше... Они заняты хозяином и друг-другом, а ощущение сразу двух крыс- это нечто...

29

С пополнением Вас)))
Аристотель симпатяжка))))
И я +1 за друга, ему будет явно веселее и комфортней)))))

30

lyaskovska написал(а):

а он ваши трубки не погрызет как доберется? а то провода не грызет, вдруг на дерево потянет

У нього хатка на столі дерев'яна. А до люльок він інтерес виявляє (як і покійний Ларюша), але більше нюхає. Єдине, пачку з тютюном украв і заховав собі під полицю. Палити, чи що збирається почати :)

Rubiti написал(а):

Они заняты хозяином и друг-другом, а ощущение сразу двух крыс- это нечто...

Угу, одна під полицею, друга - на полиці, і обох одночасно треба ловити, щоб не лізли куди не слід :) Рисько он зараз гасає по столу, як дурний. Я його розбудив, бо показав експедитору з фірми, який приїжджав за зіпсованим монітором (той виявився любителем), так він від мене заховався під полицю і періодично вилітає звідти, як комета. Ні, серйозно, якщо я заведу другого, і він перегризе кабель, і його уб'є, то як я буду себе почувати?

Blond_Inka написал(а):

С пополнением Вас)))

Спасибі. :)

31

і обох одночасно треба ловити, щоб не лізли куди не слід :)

вот-вот - и меня мучали подобные сомнения, а сейчас у нас трое шустрых девчонок. Следить не на много сложнее, чем за одной, а вот удовольствие от  "коллективного" общения словами не передать.

Отредактировано _Оксана_ (2010-02-08 15:18:14)

32

_Оксана_ написал(а):

Следить не на много сложнее, чем за одной, а вот удовольствие от  "коллективного" общения словами не передать.

Мені ось один другу годину нормально працювати не дає :) Розбігався. То по столу кругами, то по мені. І дивитися ж треба, бо він ще не звик, куди можна лізти, а куди ні. Якщо заведу двох - доведеться випускати їх тільки для вигулу. А це не влаштовує не тільки мене, а я Риська (він клітку поки, в усякому разі, не любить).

33

А так вiн би вiдволiкався на друга.

34

Я он із одним не можу справитися. Не вийшов сьогодні з клітки. Я би не хвилювався, бо у Ларюші таке бувало, але підозрюю, що він якщо й виходив за ніч, то не більше одного разу і зараз не виходить, бо його налякала кішка. Ще обезвоження почнеться. З іншого боку, в домик я йому воду давати не можу - дав трохи груші, бо інакше він звідти взагалі не виходитиме. Витягти його насильно я не можу - у клітки ідіотська конфігурація і рука у мене в домик залазить тільки недалеко від входу, а пентхауз великий. Не даремно він там сидить - він сам по собі не набагато менший від того акваріуму, до якого він звик у магазині.

35

на клетку вешается поилка и все. захочет попить - попьет.
здоровый зверь быстро понимает, что к чему, и жаждой себя не мучает.
другое дело, если у него проблемы со здоровьем...
к сожалению, с зоомагазинными такое может быть.
надеюсь, что это и вправду просто испуг\вредное настроение

36

Та уже виліз, а на столі у мене все є. Ні, він здоровий, гасає, як дурний :). Дослідник :) Весь час скаче по клавіатурі, і вже багато чого мені понаписував :) Йому це подобається, як здається.Просто наляканий якийсь, і кішку дійсно боїться. В клітці теж усе є. Надіюсь, що він вночі все-таки спускався, бо ніби щось їв. Я його зараз залишу на весь день, тож доведеться пристосовуватися. Надіюсь, що за якийсь час все пройде. Ларюша маленьким теж усього боявся, щоправда, він до мене потрапив значно меншим.

37

О, звалив із піставки величезну люльку, і, по-моєму, аж ніяк того не злякався :) А даремно.   Така штука цілком може його вдарити.

38

Мабуть, візьму все-таки другого. Рисько - занадто лякливий, знову з хатки не хоче вилазити. Вночі виліз, видно пити захотів, але чи дістався до поїлки - не знаю. Він-то вилізе, коли їсти захоче, але такому суб'єкту без лідерських здібностей самому жити не можна.

39

Lanselot написал(а):

візьму все-таки другого

правильно, у меня Джери тоже всего боялся, а теперь лидер (пока малый не подрос))), и харчами меньше перебирает. в конце концов "гуртом і батька легше бити", не то что из клетки выйти :D

40

Правильно, бери другого, не лишай ребенка радости общения с себе подобными. Заодно еще одну душу спасешь.