Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 681 страница 700 из 700

681

До речі - комп'ютерний стіл купив прекрасний. Кому треба - зверніть увагу. Невеликий і з величезними можливостями до розширення :)

Стіл

Єдине, не раджу самим збирати. У нього сотні півтори частин, у мене спеціалісти учора три години мучилися, бо він ще й новий на ринку, вони такого ще не збирали.
http://www.mobster.kiev.ua/images/tovar/big/komp_stol_gudwin_KD-1041_2.jpg

Отредактировано Lanselot (2011-10-07 07:04:23)

682

Ну от, з третього разу засунув посилання та й то не на ту фірму, де брав стіл. Що ж, самі винні, що у них якісь посилання аж занадто довгі :)

683

Вітаю з покупкою! Хай пошвидше стіл пахне так як треба))))
Дивлюся на картинку і уявляю на поличках і в шухлядках хвостів, які швендяють - є де погуляти. Думаю скоро це буде їхня територія)

Отредактировано Світлана (2011-10-07 08:27:02)

684

Світлана написал(а):

Думаю скоро це буде їхня територія)

І я так думаю. Але поки щось вони бояться навіть досліджувати. Нічого, я їм  ще полички куплю.  :D Ну й домик. Я сьогодні дивився-дивився на той сайт із домиками і вирішив таки поки не купувати. На крайній випадок з'їжджу в крутий зоомагазин, там схожі є. А то щось у мене таке відчуття, що при ширині задів моїх морд вони туди не дуже влізуть. Тут треба  готовий продукт дивитися.

685

Я тут бібліотеку шерстив і знайшов книжечку, яка може комусь пригодитися
Довідник ветеринарних препаратів (щоправда, московський)

686

Фух! Учора ми з пацанами зжили більшість нашої проблеми. Точніше, моєї, зрозуміло, бо їм-то перебудови в кімнаті були не потрібні. Ще й я їх учора до краю напряг, бо виніс клітку до маминої кімнати. Убогий там якийсь час побігав, але ж він не бачить, що за кліткою, то й пішов спати. А бідолахи Аристотель з Еритосфеном майже не спали і все переживали й дивилися. Я підходжу до клітки, а Аристотель за неї хапається лапочками і ніс до мене суне з-за грат. Бідолаха. Ератосфен, щоправда, трохи втішився, видерши з хвоста кішки хороший жмут шерсті. Після того кішка до клітки уже не підходила  :crazyfun:
Але у них явно був шок. Як я їх випустив, то відразу поснули і ворушитися стали лиш ранком. А Убогий досі не вилазив, хіба, може, вночі. Я залишив їжу в клітці, але її не їли навіть Аристотель з Еритосфеном. Чи варто говорити, що я зараз вернув, в усякому разі, тимчасово все назад?
Втім, у квартирі холодно, бо в Києві вже другу добу не припиняється досить сильний дощ, то може ще справа в цьому?
Еритосфен, той ранком встав і доки я за ним ганявся, щоб хоч якось сфоткати, встиг забрати у мене і віднести на підвіконня шматок сала і копченого м'ясця. Я там невелику хатку поставив, то він видно вирішив, що це його сідало. Ну й не даремно, бо Убогий там уже точно сало не відбере, та й Аристотелю вже тяжко туди лазити.

Оце він в процесі:
http://photo.qip.ru/photo/orysja/3967320/xlarge/95009591.jpg
Мені дуже рідко вдається зняти його не в стані повної змазаності кадру.  :D

Отредактировано Lanselot (2011-10-10 06:49:33)

687

Тепер як ми влаштувалися. Я не буду купувати їм ще одного будиночка, бо вдалося ідеально припасувати клітку. Тепер би ще привчити якось Убогого туди ходити.
Ось, як це виглядає:

http://orysja.users.photofile.ru/photo/orysja/3967320/xlarge/95009596.jpg

А оце Ератосфен вікно освоює (лопає там взяте у мене сало)
http://orysja.users.photofile.ru/photo/orysja/3967320/xlarge/95009585.jpg

Отредактировано Lanselot (2011-10-10 07:08:32)

688

Інша частина кімнати виглядає ще далеко від ідеалу, бо й на стіни ще треба дещо розвісити, і в стилажі прибрати і перебрати купу всякого дріб'язку, який зараз валяється по всій квартирі (де що приткнули). Надіюсь це сьогодні домучати.
Як завжди в таких випадках знайшов купу всього цікавого. Зокрема, в шафі відшукалися дві мої м'які іграшки, яких мені надарували на день народження в різні роки. Вони такі симпатичні, що я їх виправ і поклав поки в ліжко (надіюсь, що це ніхто сторонній не побачить, а то подумають про мене Бог зна що :) ). Але викидати їх було шкода, тим більше, що одна зображає мого покійного пса, а друга - покійного Лаврентія. Можете глянути

http://orysja.users.photofile.ru/photo/orysja/3967320/xlarge/95009600.jpg

http://photo.qip.ru/photo/orysja/3967320/xlarge/95009607.jpg

Всіх інших пацанів пофоткаю, як попрокидаються.

Отредактировано Lanselot (2011-10-10 07:10:46)

689

Пройшло декілька днів, навіть топити почали, а пацани мої виселятися з-під ковдри в клітку в принципі не хочуть. І Убогий дороги  туди толком знайти не може, отже і їжу там лишати не можна. А для чого їм кудись переселятися, якщо сьогодні ранком Убогий спав у мене на боку, мов ганчірка, Аристотель біля голови на подушці, а Ератосфен зосереджено мене будив, лизькаючи в ніс. Для чого будив? А просто так, для порядку :)
А так вони освоїлися в новому оточенні. Учора звечора ще холодно було, так Ератосфен знайшов мій системний блок, який я тепер поклав горизонтально під монітор (там є така можливість) і влігся там грітися. Я системник тільки вимкнув, тож хвилин із двадцять він на ньому ще ніжився. Сьогодні я знайшов там пакетик чаю зі своєї чашки. Ще угробить мені машину.
Я собі в стилажі очистив шухляду, щоб там всякий дріб'язок при ліжку тримати, бо у мене тепер тумбочки нема і ніде її ставити, так вони в ту шухляду вселилися. Учора я туди нетбук у чохлі поклав, так вони весь вечір його шкребли і показували мені, що йому тут не місце - тут у "конкретних пацанів" "верховна рада" (малина, тобто :)) Янучари якісь, рейдери, а не пацюки :)

690

Lanselot написал(а):

Янучари якісь, рейдери, а не пацюки :)

Не скучно вам всім))) Чоловіча компанія)

691

Нiчого про тебе такого особисто я би не подумала. ) У кожного бувають свої фiшки.

692

Світлана написал(а):

Не скучно вам всім))) Чоловіча компанія)

Весела компанія. До мене знайома приходила - в гості й щоб допомогти  кімнату вилизувати.  :D  Так це було видовище! Всі по черзі пацани її обнюхали (навіть Убогий), зрозуміли, що їхні головні здобутки (їжу і всякі недогризки) вона забирати не буде, і всілися на ній. Вона геть розімліла. :)

693

Я вже не надіюсь виселити пацанів до клітки, шухляду вони зайняли і сплять на чохлі з нетбуком і поряд із ним. Отже - все як було, так і є. Єдине, тепер Ератосфен сидить на підвіконні і звідти стрибає на мене, як тільки я прокидаюсь ранком :)

А оце Аристотель. Старенький уже, але поки лазить і бігає дуже й дуже непогано
http://photo.qip.ru/photo/orysja/3883212/xlarge/95078481.jpg

Сьогодні ранком спав у мене під підборіддям. Видно поночі посварився з Ератосфеном. Вони іноді чубляться, причому у мене таке враження, що це Аристотель його обіжає, і по тому негайно кидається мені на пузо чи куди вдасться - ховатися :)

У нас уже топлять, але поночі я відкриваю вікно, то стає досить прохолодно. Так вони, морди, гасають, а потім ідуть і лягають на мене чи біля мене, поставивши на мене холодні лапки. Нагріють і біжать далі :)

694

Pyatihatochka написал(а):

Нiчого про тебе такого особисто я би не подумала. ) У кожного бувають свої фiшки.

А я - не рейдер, я, як ото кажуть у детективах - "терпила", або лох, якого не гріх розвести на що завгодно. Учора приніс собі сніданок у постелю, так поки відвернувся - Еристосфен забрав собі шмат сала, Аристотель - солоної рибки, а Убогий (і це нещастя у нас "канкрєтний пацан") - шматок булки з маком, розміром не менше, ніж пів Убогого. Потім я все це вишукував під ковдрою. А по сніданок довелося йти заново.  :D

695

Учора дав мордам по шматочку горіхів із карамеллю - начинку цукерки. Так Ератосфен з Лисистратом кудись шаснули їсти, а Аристостель статечно сів мені на груди майже біля фізіономії і там це все лемигав - добре знає, що під носом у хазяїна вже точно ніхто нічого не забере. Наївся і пішов. Я йому простягнув залишки, які він лишив у мене на пузі. Він взяв їх у ротик, приніс і знову поклав мені на груди. І пішов. Я знову йому віддав. Він знову прийшов, акуратно заховав їжу мені за пазуху під куртку від спортивного костюму і гордо пішов геть. :) Чесно кажучи, я не знав, що з цим робити - зрештою, він же мені довірив найдорожче  :D На моє щастя прийшов Убогий. Він сліпий-сліпий, а жодну їжу не мине. Тож заліз відразу мені під куртку забрав собі недоїдене Аристотелем і пішов. А Аристотель потім довго копався у шухляді, куди я кинув цукерки. Я гадав, що там їх уже нема, тільки обгортки, але він, видно, знайшов, бо одна з них опинилась сьогодні ранком у мене під подушкою  :D Причому, він навіть не розірвав обгортку - видно їсти йому не хотілося, просто запас робив.

696

Убогий Лисистрат: попа і вуха.

http://photo.qip.ru/photo/orysja/3883212/xlarge/95107381.jpg

697

Фото зменши до 640 по бiльший сторонi

Дивлячись на його бочки не сказати, що убогий.   ;)

698

Pyatihatochka написал(а):

Дивлячись на його бочки не сказати, що убогий.

Ага. Як на пузо стрибне, то вже й маса відчувається.  :cool:

699

Знаєте, чим зараз Аристотель зайнятий? Лежить на моїй подушці і вальяжно грезе куряче крильце. Худоба!

700

:D
напевно пральна машина у вас дуже частенько працює))