Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 41 страница 80 из 700

41

будут две наглые морды скидывать трубки с полок))))

42

Фася написал(а):

будут две наглые морды скидывать трубки с полок))))

Ось саме цього я й боюся :)

Учора увечері страйк закінчився, він весь вечір бігав по ліжку, дуже опирався посадці в клітку, сьогодні в три години вже почав вимагати, щоб виймали. Побігав по ліжку і таки зумів перелізти на стіл. Довелося вставати :) і пасти худобу. Депресуха закінчилась?

43

Фася написал(а):

будут две наглые морды скидывать трубки с полок))))

а еще эти 2 наглые мордахи будут требовать шинку и сало в двойном размере да флешек придется прикупить на двоих :yep:

44

Подумаю. Я знову чортову застуду підхопив (втретє за зиму, аж обридло!), почуваю себе погано, тому поки не до того.

45

выздоравливай)

46

Фася написал(а):

выздоравливай)

Попробую. Втім, Аристотель злямзив упаковку з Колдрексом. :) Не лякайтеся. Я бачу, де вона лежить, він її не їв. Зате потяг кістку від копченого м'яса, на щастя, практично без м'яса - то нехай гризе.

47

Морда нахабна комп'ютерна :D

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88322316.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88322319.jpg

48

Дрыхнет, там наверное тепленько? :D

49

Спят усталые игрушки)))

50

Blond_Inka написал(а):

Спят усталые игрушки)))

Ага. Тамагочі :)

51

Мій очевидно вирішив, що він - частина комп'ютерного обладнання. Сьогодні тричі витягував його з відключеного з приводу аварії з монітором системного блоку. Він так класно влаштовувався в передній частині під вінтом і за седюком (той у мене стоїть вертикально). Витягував мов корок і пляшки. Останній раз пару разів стукнув пальцем по пиці і накричав. Потім поставив системний блок так, що, мабуть, він тепер туди не долізе (мабуть.... :)
Зате Рисько акуратним шаром намазав на відключену мишку від великого компа кашу із чотирьох видів зерен :) Не знаю, чи щось шукав у кормушці, чи це у нього така художня творчість. А може просто злився, що не дозволяю йому жити у системному блоці.

Сьогодні засунув його вдень у клітку, бо треба було в гастроном піти. Так він просто істерику влаштував. І учора теж. Як я прийшов, він уже не звертаючи жодної уваги на кішку (звик, мабуть) метався по клітці і аж попискував.

52

Настольная крысь....я так не рискнула бы Х)
А Аристотель молодец.  Рисует, за свободу выступает) Скоро плакаты будет писать "Свободу попугаям")))

53

Фася написал(а):

Скоро плакаты будет писать "Свободу попугаям")))

Радше: "Кожному пацюку - по системному блоку для замешкання" :)

Фася написал(а):

я так не рискнула бы

На моє щастя, коли я завів Ларюшу, то не знав, що настольний пацюк - це проблема. :) А тепер взагалі так не вважаю. Але щоб їх так двоє... Він мене учора до ручки довів. З одного боку - страшенно приємно дивитися, а з іншого, звичайно, втомливо, коли перед носом кожну секунду щось таке пролітає. :) А увечері спіймав його за дослідженням стилажа з книгами (переліз із ліжка на тумбочку, куди я кинув одяг, а звідти - на стилаж) і  з певним задоволенням зі свого боку і спротивом із його заштовхав у клітку. Так він мені ще з годину нещасного в'язня Бастилії демонстрував, доки перетлумився. У Ларюші таке теж було. Підлітковий вік і у пацюків буває.

54

До кішки Рисько, до речі, дійсно звик. Але коли та дразнить його, проводячи хвостом по клітці, не реагує. Юля дуже цим незадоволена.

55

Аристотель остаточно вселився в полицю під клавіатуру. Навіть спить там. Я не забороняю. Всеодно таке зручне місце виявиться незручним, коли привезуть монітор і я користуватимусь клавіатурою.
Сьогодні як прокинувся - ця морда вже лізла по клітці і сіпала пруття, явно маючи на увазі: "Скільки можна - випускай!!!!!" Клітку він все-таки не любить. Але тут ще й я винен. Я більшість аксесуарів повикидав після смерті Ларюші, а нові не купив. Треба, мабуть, замовити.

56

а там в системнике наверное медом намазано, наша лолка тоже сразу там если муж забыл крышку приставить

57

Взагалі-то я би сам не відмовився полазити в гіганському системному блоці :), тому я його розумію. А ось коли він сьогодні кинув мобільник із полиці в чашку з чаєм... :) А ви кажете - другого взяти. Тут за одним не услідиш.

58

Lanselot
А ты становись более организованным!Нечего подставлять ребенку мобильный по дороге к цели, да ещё снизу ставить чашку с чаем!
Поверь, когда их будет двое - им будет чем заняться. Знаешь,  есть пословица:"Один ребенок - это пол - ребенка, два ребенка - целый." Живущий отдельно Ваня требует гораздо больше внимания людей, чем ПЯТЬ мужичков. Они себе сами находят чем заняться, мама нужна, чтоб покормить и погладить. Всё как у людей. Один  сыночка у мамочки -  вырванные годы. А вот двое - там уже совсем другая игра.
Так что не выдумывай причины, а создавай возможности. Увидишь, что мы правы!

59

Cintia -Наташа написал(а):

А ты становись более организованным!Нечего подставлять ребенку мобильный по дороге к цели, да ещё снизу ставить чашку с чаем!

Взагалі-то згоден, аби ще знати, де у нього в цей момент ціль? :) А то він із моєї тарілки шматок риби так тирив, що мені всю клавіатуру випачкав жиром. :)

Cintia -Наташа написал(а):

Живущий отдельно Ваня требует гораздо больше внимания людей, чем ПЯТЬ мужичков. Они себе сами находят чем заняться, мама нужна, чтоб покормить и погладить.

Ага. А заняття буде - погризти всі проводи на столі, і попробувати на зуб іншу техніку :) Поки хоч із цим все в порядку. Он зараз я стираю з клавіатури жир, а він тихо і спокійно сидить у моїй тарілці і закусює рибу картоплею і морською капустою. Ідилія. :) Цікаво, Аристотель коли щось дуже смачне їсть, то урчить, як кіт. У Ларюші я таких звуків не чув.

60

У меня они так урчат, когда роются в волосах и лезут целоваться - это такие звуки радости, наверно...

61

Ларюша у мене пофиркував. Втім, він взагалі був мовчун (чи видавав звук за рівнем людського слуху). А цей звук дійсно схожий на кішку.

62

Аристотель уже справжній настольний пацюк :) Я приніс яблуко, дав йому шматочок, так він виліз мені на плече, видер у мене все яблуко і з гордістю потяг його ховати. Сильний свинтус. А рибу він любить не менше від Ларюші. Мало того, що потирив її у мене з тарілки, так ще протяг черговий раз по бідній клавіатурі ноутбука. Надіюсь, що ноутбук доживе до того моменту, коли сьогодні мені привезуть новий монітор :) Правда, я не знаю, чи дасть мені Рисько користуватися клавіатурою від великого компа, враховуючи, що він уже звив собі в щілині для неї гніздо з серветок.
Золота худобина, одним словом. :) Чавкає зараз під полицею тією рибою, як дурний.
Зате вони зволили гризти колосок. Це вже великий поступ вперед в плані корисного харчування, бо сухий корм він в принципі не їсть, а овочі воліє їсти тушені.

О, поки я писав - наївся і пішов із кішкою гратися. У них стосунки, здається, ще кращі, ніж у Ларюші, бо Аристотель її не кусає. В усякму разі - досі не кусав. Бо він росте і гладшає, тож скоро дожене Ларюшу. По-моєму, він крупніший від Ларюші.

63

Сушку не розкидає?

64

Я не бачив, щоб він їв сухий корм. Може щось і вибирає, але слідів нема. А ось колосок гризе. Чи є від цього багато бруду? Ні, порівняно з усім тим, що він ще витворяє на столі :) В клітці я особливих слідів не бачив, мабуть спихає з полиці вниз у засипку. Але гризе.

65

Як приємно читати про твого нового приятеля!  :rolleyes: Якби ще трошки пофотографував би його....
Ледар ти, Ланселоте....
Спробуй дати Риську сухарика або печиво без цукру, чи хлібців сухих - може вподобає! Не забувай про свіжі овочі - моркву, капусту(краще пекиньську), листя салату, кріп - це обов*язково повинно бути в його раціоні.

66

Cintia -Наташа написал(а):

Якби ще трошки пофотографував би його...

Та треба кіношку зняти :) Уже монітор привезли, то можна зробити. Завтра над цим подумаю.

Cintia -Наташа написал(а):

Спробуй дати Риську сухарика або печиво без цукру, чи хлібців сухих - може вподобає!

Печиво він їсть, але не дуже. Ларюша більше любив. І млинці теж не дуже.

Cintia -Наташа написал(а):

Не забувай про свіжі овочі - моркву, капусту(краще пекиньську), листя салату, кріп - це обов*язково повинно бути в його раціоні.

Кріп я не давав окремо, але він їсть картоплю з кропом і зеленою цибулею. А капусту - і звичайну і салатну, і тушену даю. Йому найбільше подобається тушена, але в принципі їсть любу. Моркву - не дуже. Зате йому дуже сподобалась морська капуста. Їсть мандарини, яблуко.
Мама посмажила заморожені овочі, так вони теж зволили.

67

Lanselot написал(а):

Мама посмажила заморожені овочі

Да я ж тебе о СВЕЖИХ овощах говорю!!!!!
Ну что ж ты ребенку печень гробишь....

68

Та їсть він свіжі овочі. Їсть. Ларюша не їв, а цей поки їсть :) Сьогодні зранку злопав великий шматок пекінської капусти. Крім того я знайшов у себе декілька баночок дитячих харчів, які брав ще для Ларюші, то він ще закусив персиком із вершками. Рибу він уже не їсть - об'ївся, видно. Нічого, мама он свіжу кашу поставила, то скоро матиме пристойний харч. Але присмажені овочі - це теж нормально. Порівняно з іншим, що він може витягти з моєї тарілки.
До речі, молочного він не хоче. Спочатку їв, потім перестав. Ну та Ларюша в молодості молочного взагалі в рот не брав, особливо після того, як упав у вареники в сметані, а потім розпробував.

69

Lanselot написал(а):

як упав у вареники в сметані, а потім розпробував.

И ни фига себе пельмешка получилась.... :tomato:

70

Cintia -Наташа написал(а):

И ни фига себе пельмешка получилась....

Ага:) До речі, Рисько уже теж побував у даному продукті :) Випачкався менше, але вареники йому однак не смакують. Він із молочного реально їсть тільки дитячі фруктово-молочні консерви.

71

Lanselot написал(а):

особливо після того, як упав у вареники в сметані

смешно наверное было  :crazy:

72

а каково потом было эти самые мохнатые вареники естьХ)

73

Blond_Inka написал(а):

смешно наверное было

Це точно :)

Фася написал(а):

а каково потом было эти самые мохнатые вареники естьХ)

Знаєте, у людини, у якої собаки були все життя, причому вихованням не відзначалися, як і мої пацюки, не виробляється гидливості до шерсті, носа і нахабних рож у своїй тарілці :) Так що вареники - то фігня. Для мене цікавіше було б дізнатися, чому Аристотель має звичку пісяти виключно на один і той же зйомний вінчестер :). Я би думав, що після того, як я схожу з ним на роботу, він уже не так пахне, і він його мітить, але інший вінчестер він не чіпає. :)

74

Ця хвостата комета (чи метеор) відбирає у мене весь час, який би я міг потратити на розваги. Тому я ніяк не зроблю ні нормальних фоток, ні фільму. Назнімав трохи, але поки ще мало. Він просто, мов заводна машинка. Піднімаєш, а воно лапами чеберяє, щоб негайно побігти, як тільки вдасться. Втім, уже пару днів ледь-ледь заспокоївся. Може справа в магнітних бурях, а може уже підлітковий період проходить. Але на столі залишити не можна - лиш ворухнусь - летить і стрибає на плечі. Добре, хоч мама його обожнює, бо інакше і в душ би не пішов. Взяв його якось з собою в ванну, посадив у раковину. Я так робив із Ларюшою, коли той був маленький, і той сидів, тільки нагадив пару разів зі страху. А цей, доки я повернувся, щоб роздягтися, уже висів у мене з-заду на майці. :) Ну й клубок енергії! А хтось ще говорив, щоб я двох взяв. Я би просто мусив тримати їх у клітці, бо іншого виходу б не було.
І що ще можна сказати, що Аристотель - дуже комунікабельний. Ларюша у мене був однолюб. Втім, і Аристотель, побігавши у когось на плечах, зразу біжить назад до мене.
А з кішкою вони майже подружилися. Сидять один навпроти іншого і здається розмовляють: обоє щось там попискують. Підозрюю, що на рівні ультразвуку там чути значно більше. І граються. Юлька сідає на підвіконня і обережно ставить лапку на стіл. Рисько відскакує, а потім наскакує, і вона лапку забирає. При цьому ні випущених кігтів, ні бажання укусити я не бачив.

75

ох...когда у меня вже такая идиллия с котом будет... :hobo:  честно - завидую :)

Отредактировано Moriarti (2010-02-27 15:50:01)

76

Ну, ідилією я би це не назвав, бо зводити їх на одній території я однак боюсь. Може, даремно, але боюсь.

77

Нi, не даремно. Раз не раз попадає. Краще поберегтися.

78

Ніяк не можу свою комету нормально пофоткати, бо він пересувається швидше від затвору фотоапарату. З відео теж проблеми - йому подобається камера, і, як тільки я її беру, він біжить до мене і заглядає у об'єктив. Тому відео набирається потроху, але повільно. Може десь на вихідні на ролик і наберу.
Я он клітку третій день почистити не можу - він мене від себе просто не відпускає. Спить переважно на плечах або на спинці крісла, впираючись у спину. Навіть у любиму щілину для клавіатури тепер менше лазить. І лопає переважно дитячі консерви :) Ну та нехай собі, вони, зрештою, корисні.

79

Ряжанка!!!!
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88545907.jpg

Там ще вареники є?
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88545908.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88545909.jpg

80

Який вiн вже великий! Гарнюня!