Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



А мені вже Бог послав...

Сообщений 81 страница 120 из 700

81

Угу. Відростив пузько і набив м'язи, гасаючи туди-сюди. А то, як я його купив, так були одні кісточки і непричесана шерстка. Вона, до речі, вже майже вилізла, і виросла доросла, блискуча. Прудкий він і зараз, але вже видно, що трохи заспокоюється. Не проти, щоб його почухали, замість бігати. Але якщо сидить на плечі - лізе до всього, до чого може дотягтися. І до всіх. Страшенно комунікабельний суб'єкт. Але ж і енергія у нього: учора три години кругами бігав по маршруту ліжко-тумбочка-стилаж і назад з другого боку ліжка. Посидить пару хвилин і знову біжить. :)
Але от що цікаво - кардинально протилежні смаки, порівняно з Ларюшею. Взагалі не їсть каш, але іноді щось бере з сухого корму чи гризе колосок. Любить м'ясо, а, особливо - дитячий харч з м'ясом. І з фруктами - теж. Мабуть, ще ніхто не пробував годувати пацюка дитячим харчуванням :) Надіюсь, що воно таки корисне.

82

я давала детское питание своим на прошлой недели - были довольны очень)))) нашла какое то с индюшкой.  а посоветовала мне давать детское питание Юля хозяйка питомника Рататуй, когда я забираля своих морд из её грызотеля)))) показывала мне баночки и говорила что лопали на ура)))) я кстате  тоже попробовала  - гадость редкая))))) бедные дети)))
А как часто можно давать детское питание? Юля вроде раз в неделю давала... или можно чаще?

83

Какой крысь представительный! Сразу видно, директор! И такой кучерявенький! Щирий український парубок! Тільки шароварів не вистачає і маленької шабельки. Хоча, здається, шаровари все ж таки є:)

84

Классный парень! И ты молодец что так заботишься о Рыське - детское питание удовольствие не дешевое. Только ГРЫЗУНУ надо всё таки побольше грызть, а не только сёрбать. Так что пюрешками не увлекайся.

85

Blond_Inka написал(а):

я давала детское питание своим на прошлой недели - были довольны очень)))) нашла какое то с индюшкой.  а посоветовала мне давать детское питание Юля хозяйка питомника Рататуй, когда я забираля своих морд из её грызотеля)))) показывала мне баночки и говорила что лопали на ура))))

О, ти диви, вперше я годую пацюка чимось корисним :)

Blond_Inka написал(а):

я кстате  тоже попробовала  - гадость редкая)))))

Я би не їв, але гидотою його не назву. У мого батька була виразку шлунку і мама, коли я був малим, часто робила парові тєфтєлі. Вони мені подобалися, а це на них схоже. А ще в 90-х роках, коли мало що де було, тато десь купив ящик дитячих м'ясних консервів. Ми їх трохи їли, особливо я, але потім так обридло, що пів-ящика дісталися моєму собаці. У того язик був у пару разів ширший від баночки, але він акуратно клав її між лапами і язиком, як ложечкою, вибирав м'ясо. Страшно смішно було. При цьому він жодного разу не поранив язик (банки були металевими) :)

Veda написал(а):

Хоча, здається, шаровари все ж таки є

Шароварів нема. Є маленька дитяча бандана з символами БЮТ. Треба буде сфоткати його в ній. :)

Cintia -Наташа написал(а):

И ты молодец что так заботишься о Рыське - детское питание удовольствие не дешевое.

Спасибі на доброму слові. Але він у мене один, тож це не влітає в особливу копієчку.

Cintia -Наташа написал(а):

Только ГРЫЗУНУ надо всё таки побольше грызть, а не только сёрбать. Так что пюрешками не увлекайся.

Він заволік у пентхауз камінь для гризіння і вже половину згриз. Колосок іноді гризе.  А примусити його гризти більше я не можу. Він дійсно любить м'яку їжу за виключенням кісток від м'яса.

86

На руці хоцю!!!
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88558711.jpg

Пацюк настольний комп'ютерний...
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88558697.jpg

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88558700.jpg

87

"Поздоровте" мене. Ця пацюча морда дісталась до підлоги. Ларюші на те знадобилося майже два роки. Я би не проти, бо в руки він іде і нікуди не дівається, але ж у мене кішка. Втім, я сам винен. Я Ларюшу на ліжко малим не пускав, а хто попав на ліжко, рано чи пізно попаде на підлогу.
Смішно, але учора Рисько зумів не просто спуститися на підлогу, але й піднятися з неї на свій рідний стіл. Може таки стіл йому більше подобається?

88

Все! Тепер в тебе пацюк пiдлоговий незвичайний.
Вони можуть ходить прогулюватись то тут, то там, але такого, щоб пацюк забув як це - бiгати по пiдлозi - буває вкрай рiдко. )))

89

Pyatihatochka написал(а):

Вони можуть ходить прогулюватись то тут, то там, але такого, щоб пацюк забув як це - бiгати по пiдлозi - буває вкрай рiдко. )))

Не сумніваюсь. Ларюша б може ще пожив, аби не познайомився з такою можливістю. Аристотель, щоправда, молодий і дуже обережний, тому з ліжка не скікає. Але втримати його на ньому мені навряд чи вдасться. Ну, нічого не поробиш.

90

О сколько нам открытий чудных готовит.... Рысечка - пасюк! :D

91

Ага. :) Учора сорок хвилин біг на підлогу. Я не протестував, тільки дивився де він і що. Бо якби заснув десь під стилажем, то це була б катастрофа - довелося б на всю ніч кімнату тримати закритою, та й наступити я десь можу, і придавити, якщо він у постелю влізе. Бо він вертається. Побігає по кімнаті і мерщій до мене на ліжко. Потім у мене вже не було сили його так вигулювати, бо ж після цілого робочого дня. Посадив у клітку, так була просто істерика. Він навіть клітку на зуб пробував. Страшенно шкода бідолаху, але я його не випустив. Зрешто, клітка у нього величезна, і він мусить призвичаїстися в ній сидіти.

92

"Крик душі"
Ну гаразд, я вже звик, що Аристотель бігає по всій кімнаті (коли я лежу на ліжку) і залазить на всі стилажі і під стилажі. Я вже звик, що він дуже не проти залізти в горщик із квітами (хоча дуже протестую), я не проти, щоб він спав під одягом чи в стилажі. Я тільки сміюсь, коли він із підлоги по дротах залазить на стіл перекусити (потім повертається до мене на ліжко). На столі він освоїв найвищу полицю, на яку Ларюша й не думав лазити, і там спить. Я навіть думаю приробити там трапик і переставити туди його хатку. Але сьогодні я спіймав його на височезному канделябрі, який стоїть на високій полиці. Майже на самому вершечку! Мабуть треба було не репетувати на бідну тварину, а за відеокамеру хапатися, але я гиркнув так, що він, бідний, враз і зліз. Добре, що у мене бодай фіранок нема на вікнах, бо і по них би бігав.

93

Какая прелесть где он заснул!!))

94

o.O

95

Ну вот, а говорят, что мальчики высоту не очень любят:) Аристотель - прирожденный Индиана Джонс прям.

96

ratas написал(а):

Какая прелесть где он заснул!!))

А він там і зараз спить :) Якщо куплю сьогодні в Епіцентрі хороший трапик і двохсторонній скоч, что зроблю йому там кубельце. Бо він у хатці у мене перед носом взагалі не спить. Може йому там сподобається.

Veda написал(а):

Ну вот, а говорят, что мальчики высоту не очень любят:) Аристотель - прирожденный Индиана Джонс прям.

Це точно. Лазить і стрибає він, як та білка. А учора сам зайшов у клітку, причому через верхній люк. Я там, правда, сильно все поміняв, зараз це технічно можливо, але всеодно - акробатика :) Щоправда, потім він, по-моєму, пошкодував, що заліз, бо я клітку закрив. Звідки ж йому знати, що я вже збирався й так його туди садити.

97

Який доречний хлопець!

98

Pyatihatochka написал(а):

Який доречний хлопець!

:D

Він у мене уже козак! Учора кинувся на кішку. Правда, сам був у клітці. Я не дуже бачив, що у них там сталося, але, видно, він вирішив, що бідна Юлька претендує на його кормушку з активією. Він прикрив ту кормушку грудьми і так попер на кішку, що та кинулась навтікача подалі від клітки. :) Нарешті виріс пацан.

99

Lanselot написал(а):

Якщо куплю сьогодні в Епіцентрі хороший трапик

А что ты думаешь использовать в роли трапика? Очень шкурный интерес, т.к. я живу возле Новой Линии, и если в Эпицентре есть подходящие стройматериалы, должны быть и там.
Кстати, потрясаюсь твоему терпению - мои когда гуляют, у меня 80% ресурса уходит на то, чтобы кричать "Не лезь!", "Не грызи!", "Не обижай!" Или девочки настолько наглее мальчиков?

100

Lanselot написал(а):

Він у мене уже козак! Учора кинувся на кішку.

Мужиииик!

(Бiдна киця...)

101

Veda написал(а):

А что ты думаешь использовать в роли трапика? Очень шкурный интерес, т.к. я живу возле Новой Линии, и если в Эпицентре есть подходящие стройматериалы, должны быть и там.

Нічого путнього. Купив драбинку для птахів, але, по-моєму, Рисько боїться нею користуватися. Втім, поглянемо. А трапики окремо бачив у зоомагазині на Великій Васильківській (вище театру Оперети). Але тоді вирішив, що вони закороткі, і не взяв. Тепер як там опинюсь - мабуть куплю.
Взагалі, скажу чесно зоомагазин у Епіцентрі при всіх понтах не сказати, щоб хороший і дуже дорогий, ціни вищі навіть від ЛапУсика й інших магазинів у центрі. Вибір - слабенький, хіба, є багато крупногабаритних речей, як лежаки для великих собак і котів, будки. Але це ж не наш формат :)

Veda написал(а):

Кстати, потрясаюсь твоему терпению - мои когда гуляют, у меня 80% ресурса уходит на то, чтобы кричать "Не лезь!", "Не грызи!", "Не обижай!" Или девочки настолько наглее мальчиков?

У мене ж один. :) І, крім того, протягом дня пацюки в основному сплять. Але учора мій мене трохи дістав. Тут увечері мамі столик на кухню привезли (два тижні збиралися з магазину завезти), а Риська десь нема взагалі. Я пішов з кімнати, думав вже точно вилізе. Приходжу - нема. Я вже злякався, вікно закрив. Через якийсь час вила-аа-азить нахабна пика із шафи. Вони там спали в одязі, бачите. Ну, коли там кішка спить - я ще розумію, а цьому скільки тієї ганчірки треба, щоб розвалитися?

Pyatihatochka написал(а):

Мужиииик!

Ага.:) А бідна киця на дачі мишей і птахів ловить і давить. Тому її треба в рамках тримати.

102

Хм... Я колись своїм купила аж 3 штуки великих таких драбинок з гачками, бо вони були всього по 14 грн. Називався товар: "Драбина для шиншилл артикул № 025/2 виготовлено на замовлення ТОВ "Лорi", м. Рiвне, (0362) 620472". Переписала з етикетки. А раптом стане у пригодi. Непоганi можу сказати.

103

Lanselot написал(а):

Вибір - слабенький

Как и везде:) Нет ни одного зоомага (реального, в Интернете не покупала), где можно купить всё по списку и дико не переплачивать. У нас есть знакомые на Куренёвской птичке, там можно взять без наценки разную мелочь. А остальное - с миру по нитке:)
К трапику, я думаю, привыкнет. Мои сначала тоже игнорировали, теперь по нему только ходят. Потому что лень - двигатель прогресса.

104

Pyatihatochka написал(а):

Я колись своїм купила аж 3 штуки великих таких драбинок з гачками, бо вони були всього по 14 грн.

Оце мабуть те і я купив. Рисько по ній пару разів піднявся, але тільки, коли я її тримав. Втім. тут справа не в драбині, а в тому, що складно гачки причепити до системного блоку :) Треба подумати, як це все організувати. З трапиками простіше, їх можна просто сперти і приклеїти двостороннім скочем.

Veda написал(а):

У нас есть знакомые на Куренёвской птичке, там можно взять без наценки разную мелочь.

Я туди не їжджу. Раніше, в часи мого дитинства, там торгували ще нормальні люди, а тепер якісь маргінальні виродки, явно не кияни, які тільки мучають тварин.

105

Ну не знаю. Купи ферпластовськi, як ти кажеш, трапики, якi вони у клiтки кладуть.
Модель :FPI 4898
Виробник : Ferplast
http://shop-di.ru/img_cat/bref_2028.jpg

Не?

106

Pyatihatochka написал(а):

Купи ферпластовськi, як ти кажеш, трапики, якi вони у клiтки кладуть.

Я бачив дерев'яні, але тоді подумав, що вони закороткі. Зараз думаю все-таки купити, але ніяк не доберуся в той район Великої Васильківської. Ну, та нічого, перед Великоднем однак мама пожене в Мегамаркет, то й куплю.

107

А на замовлення зробити? В Харковi, наприклад, є така дама, яка з дуба подiбне виготовляє.

108

Pyatihatochka написал(а):

А на замовлення зробити? В Харковi, наприклад, є така дама, яка з дуба подiбне виготовляє.

Мабуть, можна. Але це десь треба піти чи поїхати, знайти того майстра. Після Великодня будуть якісь ярмарки, то подивлюся.

109

А я взяла лестничку для цветов, только жесткую,большую, а на неё крепко прикрепила лестничку для птиц, яркие такие продают,по 5 грн., и получилась очень удобная, легко моющаяся лестница! А в промежутки можно выглядывать и дополнительно пролазить! Настя Шапокляк видела вживую, ей очень понравилось. а стоимость - просто детская.

110

Хотела еще утром фото для наглядности отослать- так до сих пор какие-то глюки!

111

Мій учора піднявся по  стіні клітки з-зовні, причому по тій стіні, де грати стоять вертикально. Не пацюк, а якась макака :) І все-таки він не любить ту драбинку. А я не знаю, як її закріпити надійно на системному блоці. Мабуть, справа таки в останньому. Подумаю ще сьогодні. Може вкрутити шурупи прямо в стіл і поставити вертикально? Я би вже може щось таке зробив, але все надіюсь щось інше купити. Якби якусь струбцину, щоб закріпити на столі не прокручуючи. Мені не стола шкода - однак ця тирса ще за рік-два розвалюватися почне, а просто в тирсі шурупи вивалюватися почнуть. Рисько поки вже звик, що я його підсаджую, то можна й почекати.

112

А взагалi, ну навiщо йому на системний блок? Ловити електромагнiтне випромiнювання??? Здоровiший буде.

113

Pyatihatochka написал(а):

А взагалi, ну навiщо йому на системний блок? Ловити електромагнiтне випромiнювання??? Здоровiший буде.

Він живе на комп'ютерному столі :) І дуже хоче потрапити всередину системного блоку, а я, такий-сякий не даю. :) А в даному разі системний блок потрібен для того, щоб з нього перебратися на вищу полицю.

114

Учора мій троглодит відкрив дверці у шафу з одягом. Вона у мене вічно стоїть привідкрита, бо там і кішка кублиться, та й Аристотелю сподобалося. А це виявилась закритою. І ось дивлюсь, як цей мордоворот уперся головою і передніми лапами (я не певен точно чим, бо не видно було) у одні дверцята, а задніми (це вже я добре бачив) - у другу і відкрив шафу, де й зник хвилин на 15 :) Мабуть, дійсно, після людей на землі тільки пацюки й залишаться, бо мудрішої худобини я не бачив з тих пір, як один із моїх собак навчився відкривати двері на клямці. Він лапою натискав на ручку, і штовхав, (або тягнув на себе!) двері :) Так от, це другий такий класний фокус, який я бачив у житті.

115

Зробив нарешті фільм про свого бандюка. Ледве-ледве зйомок набралося, бо у нього така швидкість, що навіть на відео змазані кадри виходять :)
http://www.youtube.com/watch?v=QwB8SaSZ5RQ

116

Феноменально! Пульт живий!

117

Pyatihatochka написал(а):

Пульт живий!

Ага. :)

Учора у мене дома був невеличкий домашній сабантуй, так Рисько гуляв по столу, як хотів не менше години. Так от, цікаво, що він на столі вибрав і спробував: оливки, редиску, трішки гірчиці (!!!). А, головне, воно перевірило всі чарки, і вибрало коньяк!!! І таки його добряче хлопнуло. :) Перший раз у житті бачу, щоб тварина сама стала пити спиртне, та ще й гірке. Одним словом, я пожалів цього "алкоголіка і тунеядця" і засунув його в клітку, що йому явно не сподобалося. А сьогодні, мабуть, голова болить, бо ще не вилазив із пентхауза :)

118

Фотки з учорашнього:

Пан Аристотель справжній мужик - йому  дуже сподобалося довге волосся гості:
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88828734.jpg

Ну й інтерес до дами він виявив із ентузіазмом накачаного коньяком:
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88828732.jpg

Що там ще на столі є?
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3803365/large/88828735.jpg

119

Не отруї хлопця!

120

Как там крысик? Рассола не требует? Мордочка не запухшая?
Хотя, конечно, жалко его... Лежит сейчас, головка бо-бо...
Не делайте так больше :x