Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Ветеринария » Лікування та реабілітація після ЧМТ


Лікування та реабілітація після ЧМТ

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Вітаю.
З моїм щуром сталася біда - у п"ятницю защемило дверима. Результат - закрита ЧМТ, порушення координації, зіниці реагують по-різному. Вона в"яла, багато спить, за їжу береться ніби охоче, але їсть мало. Тверде теж їсть. Сьогодні були у Артветі у Аліни Олександрівни, вона призначила лікування Преднізолоном (5 днів по дві ін"єкції та ще 2 дні по одній ін"єкції в день, колоти 2 одиниці інсулінового шприца Бектон Дікінсон на 40 од) та 1/20 таблетки Діакарба двічі на день протягом тижня. Але в мене все ще залишаються запитання з реабілітації щура та її стану. Може хтось щось підкаже.
1. Це дівчинка, вік десь 6 місяців (купувала у зоомагазині, точно сказати не можу). Вона і так була худа, а тут після стресу вага впала до 230 грамів, по табличці це значна для її віку недостача. Виглядає як ганчірочка. Чим її зараз годувати, щоби вона набрала вагу?
2. На огляді виявилося, що сечовий міхур у щура повний, але не критично. Там же вона і попісяла. Може вона терпіла, але раптом щось із сечовидільною системою. Як мені перевірити повноту сечового міхура у щура?
3. Вона виходить до нас із клітки (перемістила її від подруги в окрему клітку без поличок), але сьогодні вже ввечері помітила, що посеред руху вона зупиняється, лягає, закриває очі та стискає кулаки. Значить в неї щось болить, можливо, голова. Потім її відпускає. Чи доцільно говорити з ветеринаром про знеболювальне?
4. Після травми вона почала нервово чесатися та вилизуватися. Чи може це бути результатом стресу? Наповнювач і клітка для неї звичні, їжа теж.

2

1. это сейчас не самое главное. потом откормится. вы пока не давайте ей ничего, содержащего сахар и глюкозу\фруктозу. по возможности.

2. прощупыванием.  нижнюю часть живота прощупывать и проверять, полный мочевой легко находится.

3. ну спросить насчет обезболивающего вы можете, конечно. но выбор сейчас не очень большой, я так понимаю. нпвс сочетать с гкс опасно, а другие обезболивающие.. не знаю, можно ли их после чмт. кроме того, боль не дает ей сильно активно двигаться, так что это сейчас, скорее, полезный сдерживающий фактор.

3

Дякую))

4

Попробуйте кормить гербалайфовским коктейлем ( если найдете его, берите ванильный вкус, он самый нейтральный и бывает в маленькой фасовке), моя Глаша после травмы позвоночника некоторое время жила только на нем, больше она вообще ничего есть не хотела. Там очень хороший комплекс витаминов, минералов, ненасыщенных жиров, легкоусваиваемых белков и он на фруктозе. Это как раз то, что ей сейчас нужно для лучшего восстановления.

Отредактировано beliy_den (2013-04-14 17:28:12)

5

Ще запитання. Призначаючи Преднізолон, лікар запитав чи немає у щура діабету. Вона ніколи багато не пила, має всього шість місяців, тож підозр не було і аналіз ми робити не стали. Проколола один день, і помітила, що вона стала більше пити, більше, ніж її подруга при схожому раціоні. За два з половиною дні випила 20 мл. води з поїлки, плюс ще молоко. Тож запитання - чи варто припиняти преднізолон до аналізу сечі, чи це ще у межах норми і я дарма хвилююся?


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Ветеринария » Лікування та реабілітація після ЧМТ