Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Архив » Шукаю дівчинку(2 місяці, стандарт), Київ і область


Шукаю дівчинку(2 місяці, стандарт), Київ і область

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Всім привіт! Шукаю дівчинку-подружку для своєї криски. Прийму в дар або за символічну ціну :) Головне, щоб була здорова. Вік - близько двох місяців. В Київ сама приїду, оберу і заберу :) Отримувати посилкою боюся...

На пташиний ринок їхати не хочу, бо вже привезла звідти Соню з пневмонією :( Від хвороби її вилікували і тепер шукаю їй подружку-ровесницю :) Гарний догляд і безмежну любов гарантую :)

Ось Соня вже виглядає подружку :D
http://s7.uploads.ru/t/N4qJY.jpg

Отредактировано iren_letter (2013-12-19 11:20:00)

2

Вам не обов'язково саме 2ох мiсячну, молодi добре зселяться)))

3

ну всеодно хочеться ще маленьку :) вони ж краще до хазяїна звикають. Ось наприклад, в мене була перша криска - Ася,  я її взяла в зоомагазині у віці більше 3 місяців. Вона в мене прожила 1 рік і 3 місяці і за цей час так і не виявила бажання сидіти в мене на руках :( все кудись бігла і ходила сама..
А Соню я взяла у віці 5 тижнів, вона в мене прожила майже місяць і не відходить від мене :) то в пазуху лізе, то поруч під ковдрою грається :D
такщо хочу маленьку криску :D

4

iren_letter написал(а):

не виявила бажання сидіти в мене на руках

це залежить не від віку, а від характеру самої криски. Бувають такі "буки", що ні в дитинстві, ні в дорослому віці на руки самі не йдуть ))
Так що у виборі цього звірятка треба зважати на поведінку і характер більше, ніж на вік :) Брати просто молоденьку, але не обов"язково 2-місячну.

5

Olta, добре, я візьму до уваги вашу пораду :rolleyes:

6

есть крысята, могу дать контакты (Киев). окрас черный, девочки есть. забирать можно с начала января. будут обработаны от паразитов (для профилактики). родители крысят очень ласковые. цена будет символической.

Отредактировано Natalia (2013-12-19 14:28:51)

7

гарнюня Соня яка)))) будемо чекати щоденничка)))

8

разговоры не по теме сообщения перенесены в другой раздел:
цена вопроса: где, когда, почем и прочие нюансы покупки и продажи крыс

9

Тема вже не актуальна. Сьогодні я принесла додому чудову місячну дівчинку голубого окрасу :love:

10

С малышкой!

11

дякую :D

12

поздравляю )
заводите дневничок. хвастайтесь малышкой


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Архив » Шукаю дівчинку(2 місяці, стандарт), Київ і область