Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Темы о крысах » жара мужикам крышу сносит?


жара мужикам крышу сносит?

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

я такого вообще не помню!
чтоб третий случай подряд с внезапными драками и перегрызанием глотки.

первый: http://rat.ru/forum/index.php?topic=37645.0
второй: Коктелюшка

про третий узнала сегодня. в смоленской области у приятельницы два парня из моего э-помета, всегда жили очень дружно, никаких конфликтов, да и все гормональные перестройки позади, парням второй год, на гормональные сдвиги не свалишь.
утром сегодня неожиданно сцепились, хозяйка кинулась разнимать, но не смогла.
один другому горло порвал. парень умер.

жара так влияет? повышает агрессивность? помутнение рассудка от жары?
и вообще что делать-то, как уберечь от такого... если уж родные дружные братья внезапно так кидаются друг на друга...

2

я сейчас своих мужиков расселила по клеткам.в одной 2 флегмы голубой и лысик,в другой доминант стив и его лучшие друзья щелк и арманд,в третей африк и бейлиз-тоже друзья неразлей вода.ну и 3 старичка.сегодня уже 2 будет :'(
пока ттт все мирно..клетки немаленькие.надеюсь,не повториться ничего плохого...
ужас,конечно,жаль мальчика..которого брат порвал :'(

3

Знаешь, не знаю про крыс... Но по роду деятельности могу сказать, что когда до нас травмы доводят, то в жаркие месяцы на порядок больше травм, несчастных случаев и тяжёлых преступлений, совершенным по бытовым причинам.

4

ну это заметно, в общем-то. в жару люди более агрессивные. видимо, крысы тоже.

5

Не только теплокровные дуреют, у меня рыбки в аквариуме передрались. Три самца, у всех раны, у многих самок хвосты разорваны. И сейчас постоянно разборки идут только чешуя летит. О как!

6

Ничего себе... Казалось бы рыбы, вода... Наверное больше в солнечной активности дело что ли.

7

так вода тоже греется.  у многих рыбы и лягушки погибли в аквариумах - сварились.
им лед надо кидать в воду

8

Сварились?! Какой ужас...

9

бедные...
сейчас у людей многих крышу сносит, что уже про звеюршек говорить...
они же более чуствительные, к тому же и шерстяные....
собаки и кошки хоть где то в более прохладном месте могут лечь, а крысы... они ж в клетке, и деться некуда....

Отредактировано Blond_Inka (2010-08-12 22:53:37)

10

Моя знайома постійно кидає в акваріум лід. Каже - допомагає. А то рибки не билися, вони тихо вмирати почали.
А у мене нетбук помер  %-)  Ні, він старий був, але я його любив, майже, як домашню тварину. Ну та Бог з ним, новий куплю. Головне, щоб Рися це все пережив. А то ще пару тижнів цього проклятого гарячого вітру з Росії, і я сам або здохну, або здурію і підірву Російське посольство  :playful: Сміх-сміхом, але й дійсно уже ніяких сил нема. Рися теж страждає, але, по-моєму, переносить спеку значно краще, ніж я.
Висновок: за зиму треба купити кондиціонер. Я би і зараз купив, так вибір паршивий - усе розібрали. Тому краще вже взимку. Колись же закінчиться це прокляте літо і почнеться осінь. А на наступне літо уже буду мати. Я ось тільки про інше думаю. Згідно статистики в Києві зараз використання електрики зросло на 30% (кондиціонери, вентилятори і т.д.). Після такого літечка всі мої знайомі взимку планують купити кондиціонери. І куплять усі, кому це фізично по кишені! Що буде з електромережами, якщо наступне літо знову буде спекотним?

11

буде те, що в нас зараз. в нашому під'їзді дуже в багатьох є кондиціонери. так мережа не витримує. особливо вдень та в вихідні.
вмикаєш електрочайник, вимикається комп'ютер... або взагалі напруга зникає

12

runa написал(а):

буде те, що в нас зараз. в нашому під'їзді дуже в багатьох є кондиціонери. так мережа не витримує. особливо вдень та в вихідні.
вмикаєш електрочайник, вимикається комп'ютер... або взагалі напруга зникає

Найвірогідніше, так і буде. Хоча поки ніби такого нема. Гаразд, у мене в домі кондиціонерів не так багато - не те, щоб бідні живуть, але ось подібно до мене ще не осмислили, що це тепер - необхідність. Але у моїх знайомих квартира в домі царського часу, там скрізь ремонти і в основному у всіх кондиціонери - навіть не тому, що спеки бояться, а просто це традиційно входить в такий ремонт. Ніби поки мережі тягнуть. Дім на капітальному ремонті не був, отже вони там не кращі, ніж у мене. Тому ще надія є :) Я би, якби зараз знайшов нормальний кондиціонер, то, мабуть, сьогодні купив би - просто нема сили жити ще тиждень (а ще чи тиждень?) при такій погоді. Але все, що позалишалося по інтернет-магазинах - величезне, складне і невиправдано дороге. Уявляю собі, що в офлайнових магазинах твориться. Ми хотіли ще у червні купити вентилятор на роботу - так уже тоді їх в принципі ніде не було. :) А що від того вентилятора толку в таку погоду? У мене он повітряний комбайн - так тільки, трохи обвіває, щоб не здохнути.
І навіть на пляж не поїдеш. Потяглися тижнів зо два тому на Десну, так там температура води - вища, ніж у мене в крані. :) Бідна риба. Бо й людині в таку воду лізти аж ніяк не хочеться. Я вже мовчу про Дніпро, в якому згідно метеосайту - 29 градусів вода! І ще й цвіте.

13

Подкину статистику по теме: мои мальчики, всегда жившие дружно, на передержке подрались, достаточно серьезно: укусы на горле, порванное ухо. Да и в процессе транспортировки с передержки сцепились в переноске, и у старшенького на ноге рана 2см длиной. Все раны не опасны для жизни, но неприятно, такого раньше не было. Жара? На передержке не было кондиционеров...

Сейчас дома, в прохладе, ведут себя как обычно, никаких признаков агрессии. Старшего, раненного, отсадила в одиночку и закрыла дверцу, что бы молодежь по нему не топталась. Так тот юный агрессор, который ему ногу порвал, все время проводит возле его клетки, висит на его поилке. Скучает, наверное.

По теме кондиционеров: что мешает купить мобильный кондиционер? Он стоит от 2000грн, это доступная сумма практически для каждого
http://bt.hotline.ua/gd/72/1138/
Не понимаю смысла мучиться и ждать зимы, если проблему можно решить. Тем более, что вместе с нами страдают и звери...

14

так парень, который брата убил, до сих пор ужасно скучает и страдает. первое время вообще забивался в угол и скулил.

нейл статью находила про американские, что ли, исследования. там, правда, людей изучали. но мы так прикинули, по крысам тоже похоже. жара негативно действует не на всех, но у тех, на кого таки да, есть два типа поведения. первый - это депрессии, апатия, вялость. а второй - повышенная раздражительность и агрессивность

15

Ну кондиционером в жару тоже с умом надо пользоваться. На улице жара -- у себя в помещении сделают забористую прохоладу, а потом сосудистый криз.

16

это другое. резкие перепады температуры опасны для здоровья, ага.
а я про воздействие на психику

17

Voice... написал(а):

По теме кондиционеров: что мешает купить мобильный кондиционер? Он стоит от 2000грн, это доступная сумма практически для каждого
http://bt.hotline.ua/gd/72/1138/
Не понимаю смысла мучиться и ждать зимы, если проблему можно решить. Тем более, что вместе с нами страдают и звери...

От його, дорогенького, і хочу купити. Але не величезного, а маленького. У мене в кімнаті просто ніде ставити великий. А зараз в продажу в інтернет-магазинах тільки величезні й неоковирні лишилися.

Pyatihatochka написал(а):

Ну кондиционером в жару тоже с умом надо пользоваться. На улице жара -- у себя в помещении сделают забористую прохоладу, а потом сосудистый криз.

Ось тому я й не брав раніше. Я дуже погано переношу різку зміну температури. Але при такій спеці на всі ці речі уже не звертаєш уваги. Тому якби знайшов зараз те, що мені підійде - купив би.

18

Помню я такой мобильный у МЧ на работе. Там то его деть было некуда, то не могли придумать куда деть ту трубу, которая выводит, потом она начал вонять, когда нагревался.  :D

19

Pyatihatochka написал(а):

Помню я такой мобильный у МЧ на работе. Там то его деть было некуда, то не могли придумать куда деть ту трубу, которая выводит, потом она начал вонять, когда нагревался.

Це була особливість перших моделей. У мене на роботі є три покоління їх у різних приміщення. Проте останні версії, зокрема марки Sky - менші і при невеликій функціональності (а вона мені й ні до чого) мають по-більшості скромні габарити і нормальну працездатність. На жаль, я зізрів на тему вибору з них тоді, коли на складах лишилися переважно великі моделі. А я й маленьку поки не знаю, де приткнути  :D Тому й хочу зачекати десь ближче до весни. Може навіть доведеться замінити комп'ютерний стіл, хоча він мені дуже подобається, та й пацюка на меншому тримати - варварство.

До речі, мій ахламон уже акліматизувався. Уже декілька днів ганяє по мені, мов кінь. Зрозумів, що приємно лежати у мене на пузі, на мокрій прохолодній футболці під соплом повітряного комбайну. А коли до нього це дійшло - він нещадно вигнав у мене з пуза ноутбук  :confused: Залізе мені на пузо, і тільки перелягає з одного місця на друге, коли під ним нагрівається :)
Але відчувається, що йому все-таки не вистачає спокійного лежання у мене на нозі за столом. Це - вже звичка, нормальний його стан. Що ж, буду надіятися, що в найближчі дні стане легше, а то я вже сам божеволіти став. Учора вийшов з кімнати, попрощався з колегами в сусідній і пішов додому. А ті за мною слідом! Уявляєте: я не тільки не поставив кімнату на сигналізацію (це я вічно забуваю  :playful: ), я не закрив і не замкнув двері. А треба сказати, що я їх замикаю, навіть виходячи до вбиральні. Абсолютна звичка. Якщо починають не спрацьовувати такі звички, то що далі? Забуду замкнути квартиру? Переходячи вулицю, кинусь під колеса?   :mad:

Отредактировано Lanselot (2010-08-17 05:47:28)


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Темы о крысах » жара мужикам крышу сносит?