Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Полный офф... » зі святом, друзі мої


зі святом, друзі мої

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

http://cards.gala.net/data/imgs/43/27.jpg

2

:yep:

3

Зі святом!!!!!

Я ж там був тієї ночі у 1991 році. Досі пам'ятаю, як ми депутатів-комуняк ловили і назад у Раду заштовхували. Досі пам'ятаю, як один пузан пробував вилізти на майже триметровий кований паркан, який відділяє двір Ради від парку :) Уявляєте, так і поліз, мов мавпа. :) Ми йому "улю-лю!" а він упав, і на четвереньках побіг у куші. Бігфут... :)
І те щастя пам'ятаю, і ту радість, що з комуняками все закінчилося. Слава Богу, що не знав, скільки ще наволочі у нас залишиться. Треба було люстрацію влаштовувати, звичайно. Ну, та щастя уже те, що тепер нема ніяких комсомолів і всякого такого. Та й не тільки в політичних утисках справа. Я ніби й молодий був, але відчував, що світ якийсь не такий кольоровий, як зараз. Знаєте, одяг, машини, навіть телевізор. Я вже мовчу, що й комп'ютери досі були би лиш розвагою для дуже багатих і начальства. А вже про Інтернет годі й думати. У нас би його так і не було, мабуть. А їжа... Як згадаю зелену ковбасу двох видів... Так за межами Києва і того не було.  Ну, та ви, хто молодший і вже того не пам'ятаєте, мене уже не зрозумієте. І слава Богу! Просто треба знати, що нам є що берегти, і за що боротися.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Полный офф... » зі святом, друзі мої