Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 41 страница 80 из 216

41

Він там години півтори просидів, не вилазячи. І ще би сидів, та я відправив його на ніч в клітку.

42

Я сьогодні подумав, наскільки ж мудра худоба пацюк. Вирішив посмажити собі зранку бекон. Як правило, коли я це роблю - стараюсь зі зрозумілої причини робити це без Ларюші на столі, бо верх плити знаходиться поряд і на одній висоті з кухонним столом. Але сьогодні вирішив попробувати. Спочатку він сидів у мене на плечах і як заворожений дивився на вогонь і пательню, але потім таки попросився на стіл. Я був готовий ловити його, якщо побіжить на запах смаженого м'яса. Але - ні. Він пройшов приблизно пів столу, сів і став дивитися. На морді було красномовно написано "ДАЙ!!!!!", але він не рухався. Навіть коли я поклав бекон на хліб - не поліз негайно, видно усвідомлював, що він гарячий. Зате коли прийшли в кімнату, перше, що зробив - побіг хапати. Отримав, звичайно, трішечки. Втім, йому вистачило. Закусив сиром і грушею й дрихне й досі. :)
Собака би в такій ситуації негайно поліз до пательні.

43

Сьогодні ще більше повірив у мудрість Ларюші. Доки я дивився, щоб він не дістався до плити з беконом, він тихцем переліз через пластикову коробку з печивом і за ним знайшов сирий бекон, який і лопав, скільки влізло. Ну правильно: для чого йому щось там гаряче, коли поряд є те ж сире і смачніше :)

44

Молодец Лаврюша! Смекалки и находчивости не занимать. Мои девченки тоже горящие комфорки стороной обходят - чувствуют тепло. Одна, правда, один раз с разбегу сунулась на полной скорости за вкусным запахом, так отделалась слегка опаленными усами. Теперь умная!

45

Ну, мій із вогнем знайомий. По-перше, я коли працюю - палю, мов паровоз, причому люльку, отже вогонь він бачив. А по-друге, я згадав, що він колись там же, на кухні, пробував понюхати свічку (лампочка зранку перегоріла, а я в темряві не став вкручувати і взяв свічку).
Сьогодні він взагалі не цікавився нічим смаженим, а просто вкрав залишки сирого бекона, затяг за фільтр на столі, і коли я зорієнтувався - рвав м'ясо зубами не гірше від тигра :) Не буду більше це купувати - і моїм кишкам воно не на користь, і не діло, щоб пацюк харчувався сирою свининою.

46

Lanselot написал(а):

Собака би в такій ситуації негайно поліз до пательні.

Никогда в жизни! Плохо ты знаешь собак!
А то, что лаврик ест сырой бекон -  :mad: Можно давать иногда сырое куриное филе, немного, но не свинину! Ты ему еще и самогоночки налей, чтоб совсем национальная закусь получилась! :tomato:

47

Cintia -Наташа написал(а):

Никогда в жизни! Плохо ты знаешь собак!

Занадто добре знаю :) Усі мої собаки починали з того, що тицялися носом в шашличницю :) До плити вони дійсно не лізли, бо взагалі не лазили по столах.

Cintia -Наташа написал(а):

А то, что лаврик ест сырой бекон -   Можно давать иногда сырое куриное филе, немного, но не свинину! Ты ему еще и самогоночки налей, чтоб совсем национальная закусь получилась!

:D Самогонку (і навіть пиво) ми не любимо :) А насправді - це погано, звичайно. Ну та бекон закінчився, і найближчим часом я його не купуватиму - мені самому не можна такого. Надіюсь, що багато він не з'їв. Він взагалі мало їсть порівняно з тим, що тирить. По-моєму, для нього друге - важливіше  :playful: Тому мене більше хвилює те, що він лопає регулярно - насіння і сухі сніданки. Але й те спробуй не дай.

48

Cintia -Наташа написал(а):

А то, что лаврик ест сырой бекон -  :mad: Можно давать иногда сырое куриное филе, немного, но не свинину!

почему? я даю сырое сало. редко. по маленькому кусочку.

49

обожаю вашего Ларюшу, ну и проказник!

50

runa написал(а):

почему? я даю сырое сало. редко. по маленькому кусочку.

Сире сало дійсно корисне. Я своєму теж даю, він ніби і любить, але багато не їсть. Але щодо бекону - я згоден, що краще сирим не давати, бо там же ще м'ясо. Воно хоч і морожене, але в ньому цілком можуть бути якісь глисти.

А сьогодні у їх милості страйк. За ніч обжерся активією (півтори чайні ложки і кормушку вилизав), зранку не виліз. Випросив, сидячи в клітці, грінку і тепер нажерся так, що валяється біля входу в пентхауз (треба ж контролювати квартиру! :)), але допомагати мені працювати не хоче, свинота лінива!  :(
З ним таке трапляється іноді, я ще думаю, чи у нього нічого не болить, але ж жере, як завжди. Може реакція на погоду?

51

Я вот читаю: то бекон, то гренка... А Вы вообще в курсе, что крысам нельзя жареного?

Отредактировано Чудо (2009-12-05 12:50:22)

52

Чудо написал(а):

Я вот читаю: то бекон, то гренка... А Вы вообще в курсе, что крысам нельзя жареного?

Я-то в курсі, це він не в курсі :) Ця худоба принципово не жере сухого корму (тільки щось із нього вибирає). А коли щось таке і їсть, то насіння. Ну ще сухі сніданки. Найкраща альтернатива - каша. Я стараюсь давати її кожного дня, щоб він хоч щось із злаків лопав. Бо перепробував все - від хлібців із злаків до найдорожчих мюслів - і навіть не нюхає. Овочів теж не їсть, хоча капусту може злопати з якоїсь страви - бігоса чи голубців, приміром. Їсть деякі фрукти. Ще творог, особливо солодкі сирки, хоча може й солоний з хлібом. А ще печиво, зрозуміло. М'ясо рідко, більше тирить для порядку. Але любить варену або тушену курятину, точніше, кісточки з хрящами. І свіже сало. З пророслого насіння вибирає самі насінини і розкидає зелень по всій клітці. Втім, я його регулярно купую, бо, може, хоч щось в нього попаде. Колись любив салат, зараз зрідка ледь-ледь пробує, зате якщо витягне уже з салату (з олією), то може зволити.
Втім, в даному випадку була, власне, не грінка, а тост, щоправда з маслом, але це не можна назвати жареним.

53

runa
Хотела тебе ответить, что я имела ввиду именно СЫРУЮ свинину, а не свежее сало, но Ланселот справился за меня!
Я вот что хочу сказать - может парень УЖЕ так привык питаться, а рядом друга нет, чтоб смысл появился не ковыряться в еде, а побыстрее съесть, что дают!
Lanselot
А ты не покорми Лаврюшу день, выдержи характер! А потом дай нормальный корм, а не жирный бигос или голубцы, кашу свари без соли и сахара. пшенную например! И посмотришь - будет есть или нет!

54

Lanselot
Мне кажется, что вы раб у своей крысы и идете у него на поводу. Так нельзя, вы ж ведь хозяин...

55

KARE написал(а):

вы ж ведь хозяин...

Ви впевнені?  %-) Я - ні. Тварини, вони як ті дами вікторіанської епохи, їхня сила - в слабкості.  :crazyfun:

Cintia -Наташа написал(а):

А ты не покорми Лаврюшу день, выдержи характер! А потом дай нормальный корм, а не жирный бигос или голубцы, кашу свари без соли и сахара. пшенную например! И посмотришь - будет есть или нет!

Кашу йому й так варять майже без солі, щоправда, з маслом. Щодо іншого, чесно кажучи, просто не уявляю собі, як би я міг це зробити. Він же в клітці тільки ночує. Ось там я стараюсь лишати тільки щось хоч трохи корисне. Той самий корм, який він не їсть, і кукурудзу (вони зволять тільки Бон дюель - гурман нещасний!) Іноді даю йогурт, бо він його на столі їсти не дуже хоче. Взагалі, я ніколи не вмів годувати своїх тварин так, як треба, а не як вони хочуть. А в даному випадку це взагалі може погано закінчитися. Бо не випросивши у мене того, що він хоче (що уже само по собі маловірогідно), Ларюша ще візьме в рот якусь гидоту, яку-небудь облатку з таблетками від голови чи шнур з електрикою, чи тютюн, та й мало що ще можна знайти у мене на столі? Он сьогодні відслідив його інтерес до вітамінок, які мама необережно поклала мені на стіл. Уявляєте, аби він цілу таблетку вітаміна С злопав?!

56

Учора поклав Ларюші на ніч у клітку "домашнє" завдання - велику курячу шийку. Шийка була від домашньої курки, товста, велика, тому я зверху жирне обгриз, залишив йому залишки. Він ще з вечора з нею заходився, гриз, мов лев антилопу :) Шкода, я не здогадався сфоткати, бо уранці картина була варта зйомки. Він не розібрав скелет, але вийняв із заглиблень кожну часточку м'яса. Скелет був мов виварений для експонування :)

57

Я от помітив, що Ларюша явно став значно менше тирити їжі. Спокійно підходить до моєї тарілки, бере, що йому треба, їсть, і майже нічого не забирає. Видно ситість і відсутність конкуренції остаточно притупили в ньому пацючі інстинкти. В усякому разі, до їжі він виявляє значно менше інтересу, ніж до якогось нового комп'ютерного прибамбасу на столі. Нову флешку довго обнюхував, пробував на зуб, потім знехотя забрав і поніс ховати.  :D Сьогодні у нього буде велика розвага. У нас підключають "цифру", тому явно добереться до чогось нового, якщо наладчик матиме необережність залишити те на столі. :)

58

Вчора помітив, що Ларюшин хвіст, звішуючись із верхньої полиці біля пентхауза, досягає середини клітки. Про товщину я мовчу, він у нього вже товщий за кабель від Інтернету. Здорова худобина виросла! :) З нетерпінням чекаю Нового року, коли до мами притягнуться її подружки, які бояться пацюків. Ото вереску буде, коли Ларюша гулятиме на столі між тарілками!  :jumping:

59

И не жалко вам бедных женщин :D . А Лаврюшечка молодец - хорошего крыса должно быть много!

60

Lanselot написал(а):

велику курячу шийку

Ого! Непогано Ларюша живе! Я кожному по третинi даю.

61

Ларюша взагалі живе непогано :) Надіюсь. Але в даному разі шийка була дуже жирна, тому верхній шар м'яса з жиром я сам обгриз. Отже, в результаті вийшло не так уже й багато. Він в принципі багато м'яса не їсть, тому я думав, що залишить. Але, видно, йому сподобався сам процес.

62

Сьогодні вночі Ларюша мене здивував своїм хистом. Поряд із кліткою стоїть ящичок із дисками. На ньому лежала свіжовипрана підстилка для пентахауза в клітці (сьогодні збираюсь чистити). А на неї я, не виявивши застереження, поклав коробочку з дропсами. Я вже не знаю, скільки трудився бідний Лаврентій Павлович, але він зумів дістати до рушничка, втягти його в клітку, а з ним разом приїхала і коробочка. Він видно довго її крутив і гриз, але заволік, врешті, в клітку і випорожнив, зрозуміло. На щастя, там від сили лишалося пару дропсин, а то раптом би об'ївся. Хоча, підозрюю, що вони у нього у пентхаузі заховані. Йому був цікавий сам процес.  :D

63

Моєму троглодиту сподобалась гарбузова каша. Доведеться варити :)

64

о моя крысосемья тоже обожала молочные каши /сейчас только Лолка/, но тыквенная им больше по душе с пшеном чем с рисом.
а вы варите на себя и маму и  ему откладывайте без соли и сахара

65

Мои тыкву в любом виде уважают, даже сырую лопают.

66

lyaskovska написал(а):

и  ему откладывайте без соли и сахара

Він що, такий ідіот, аби їсти без цукру? Ще може без молока?  :D Я он щасливий, що він їсть з усім цим, але таки кашу, а не картоплю, макарони, насіння чи сухі сніданки.

67

Скільки щастя! :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87693051.jpg

68

Нахалючая и прикольная мордашка  :cool:  лапулька!

69

Мій троглодит уже майже перестав ходити, і це мене непокоїть. Але що поробиш - він трішки ходить по столу, трішки по ліжку, трішки по кухонному столі. Бігає в клітці. Але єдине бажання - щоб забрали з клітки і посадили навіть не на стіл (хоча й те добре), а в постелю. Залазить під ковдру, поміщається між овчинною ковдрою і моїм боком (найкраще, коли одягу менше), обнімає мені руку чи пальці лапочками і завмирає, тільки періодично плямкає губками, як усі тварини (по собаках знаю), коли їм приємно. І так сидить годинами! Тільки трішки міняє зрідка дислокацію. Тільки уранці прокинусь - біжить з усіх сил "купку класти", а потім до виходу. Насправді, я вже так звик до нього в постелі, що дивитися телевізор або читати можу тільки, автоматично почухуючи однією рукою цю волохату жирну тушку. :) Добре, що читаю з нетбука, бо інакше б не вдалося виділити йому окрему руку  :D
Періодично ця мордуленція прокидається і йде або трохи походити по ліжку (небагато), або перебирається мені у волосся, де я його чухаю, а він у мене вошей шукає :)
Взагалі-то ідилія, але з такою дієтою і так рухаючись, боюсь, він довго не проживе. :(

70

Шкода, що не можу лишати його й на ніч, але я кручуся у вві сні, і хоча він дуже обережний (як тільки я ворухнусь - насторожується), та можу роздушити. До всього, цей ідіот же не робить свої великі справи поза кліткою!

71

Дикий монстр на порозі печери. Гр-р-р-р!

http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87711968.jpg

72

Ми знову дорвалися до сала :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87787431.jpg

А оце називається "оборзів повністю" :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87787432.jpg

"Що, пацани, якісь проблеми? Чия тарілка? Ваша тарілка? Ні - це вже моя тарілка!"
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3579180/large/87787433.jpg

73

І ще цікаве фото. Зняв зранку гілля у вікні кухні (Київ за ніч геть засипало снігом). І вже коли скачав фотку з телефона, побачив, що там на гілці "сидить" ще один, сніжний, пацюк! :) З довгим хвостом :)
http://photofile.com.ua/photo/orysja/3665656/large/87787423.jpg

До Лаврентія Павловича з Лапландії в гості прилетів, чи що? Чи може це пацючий Святий Миколай? :)

74

Новорічні новини:

1. Лаврентію Павловичу сподобався салат Олів'є. А ось звичайне варене яйце вони не їдять - видно хочуть перепелиного :) А от холодець йому не сподобався. А от домашні вафлі вони прийняли з великим задоволенням. Що смішно, не менше задоволеною виглядала дама, яка їх готувала і принесла. Вона Ларюшу страшенно боїться, але навіть сказала, що він симпатичний. От що означає похвалити кулінарні здібності :)

2. Гостям моєї мами чомусь не подобається, коли пацюки гуляють по святковому столу. Мама навпаки була повністю "за". :)

75

Lanselot
Ланселотик, фото классные, снежный пацючок - супер! НО СКОЛЬКО ВЕСИТ Лаврик????? :O

76

Cintia -Наташа написал(а):

НО СКОЛЬКО ВЕСИТ Лаврик?????

А хіба товстий? Ніби не товщий від інших, які тут є на фотках і відео. Я його не важив - нема чим, але, по-моєму, грамів 700, не більше, він не дуже великий для самця.

77

Lanselot написал(а):

грамів 700, не більше, він не дуже великий для самця.

Достаточно крупный даже для самца. Не перекармливай его, тем более, что сам пишешь - Лаврик не любит передвигаться усиленно. Оно и понятно - ты же с ним не побегаешь, кот его тоже не гоняет.

78

Це він кішку бідолашну ганяє :) Вона тепер у кімнату заходить, тільки коли впевнена, що він на столі або в клітці. :)
А їсти він багато не їсть. І страшенно перебірливий. Он вівсянку без цукру і вершків взагалі не пробує. А з ними - ну пів чайної ложечки злопав і задрих.

79

Lanselot написал(а):

Он вівсянку без цукру і вершків взагалі не пробує. А з ними - ну пів чайної ложечки злопав і задрих.

Так по калорийности надо смотреть, а не по объёму! Эта порция с ТАКИМ составом больше по калориям,чем миска сушки! Он ведь уже не юный, беречь его надо! А такая еда ох как на печень влияет! Ведь у крыс желчного нет, токсины не фильтруются.

80

А він сухого корму взагалі не їсть. Я його регулярно ставлю, щось він із нього виловлює, але більшість лишається. Їсть він тільки те, що хоче, і майже виключно людське. Слава Богу, не хапає геть уже недопустиме, типу шоколадних цукерок чи жирного м'яса. І взагалі. Я он собі не завжди можу пояснити, що з моїм панкреатитом чогось не варто їсти, як я можу це пояснити розбалуваному до неможливих меж звіру?!  У мене це й із собаками ніколи не виходило. Втім, всі мої собаки померли в достатньо похилому віці, тому, мабуть, я не найгірший господар.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович