Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 81 страница 120 из 216

81

Мне Ваш Ларюшка моего Бумера напоминает немного- только мой больше в плане размеров (крупнее, питомниковский, как-никак) и чуть поменьше пузико у него. И ушки-дамбушки - а окрас точно такой же, и самоуверенное выражение мордашки.  :love:  Да и вес далеко не ушёл - на днях мы 680г весили.

82

Я йому тут кашу варив-варив, а він у цей час сала нажрався і тістечками закусив.  :confused: Отак харчуй цю морду чим корисним.

83

Moriarti написал(а):

на днях мы 680г весили

Тоді у мого вага мусить бути десь трохи менше. Кістки важать більше, ніж жир.

84

Л.П. упали з ліжка. Вже не знаю, що він там робив із одягом на сусідньому комодику, чи з ковдрою, але - ляпнувся. Звук - ніби упав шматок м'яса. Ліжко не високе, та й потім, він, найвірогідніше, по чомусь з'їхав, тому не забився. Я зреагував не в ту ж секунду. Поки осмислив, що сталося, поки зняв із пуза ноутбук, поки встав і добіг до протилежного боку ліжка - пройшло мабуть секунд сорок. Їх величність сиділа на тому ж місці, але коли я підійшов - повернули голову і подивилися на мене докірливо - мовляв, чого так довго. Але сердечко голосно калатало, заліз на подушку, влаштувався біля моєї голови і там дрімав, поки я його не засунув у клітку. Видно вирішив, що там безпечніше. Так приємно, коли цей клубочок ворушиться біля щоки! Ось тільки коли пробують на зуб вухо - вже не так :) Втім, він це робить делікатно. Лапочкою посмикав, зубками трошки попробував - і все. А малим же двічі вкусив мене за вухо до крові!
В протилежний бік ліжка пішов уже тільки сьогодні. Добре, хоч пішов. А то за системний блок на столі, де він колись з'їхав на підлогу по шнурах, він з того часу взагалі не ходить.

85

Хорошо, что он у Вас не стремится на пол - мои уже всей дружной кучей, за исключением Бумера, тянутся вниз, на долгие прогулки. И начинается - одного вытаскиваешь из-за шкафа, второго - из-под собственного стола (провода же кругом, боязно как-то). А раньше дивана им хватало... :confused:

86

А мои имееют привычку усесться на краю дивана рядком и медитировать на пол. Под диваном по разным причинам уже побывали все( это не диван, а огромная софа, из под которой совсем не просто выманить гуляющего), но вниз никто не стремится - им хватает для беготни и ныканья софы, большого кресла- дивана, кучи подушек, двух тумб и стола, на который нужно перебраться, пройдя через пластиковую трубу- тоннель. Да еще и Арчи тут как тут - как с ним не побегать и не спрятаться на верху клетки, куда он не достанет!
Ланселотик, извини, что в твоей теме! :flirt:

87

Мій теж любить на підлогу дивитися. І з ліжка, і, особливо, з робочого столу. На столі у мене багато полиць, і між ними є дірка для проводів, де у мене нічого не тягнеться. Причому, нижня, головна частина столу - ширша, ніж полиці зверху, тож виходить щось на зразок майданчика. Так він туди сідає і дивиться вниз або у вікно. Або ще лягає на розподільних із розетками і дивиться в іншу таку ж дірку, хоча там крім підлоги, стіни і проводів взагалі нічого не видно. Втім, у нього не багатий вибір. Хто йому винен? Любив би на мені їздити, так я би його і на роботу носив і куди завгодно, а його влітку в магазин візьмеш, так він явно не задоволений. А як уже завертаю у двір (і як він і його запам'ятав?) починає бігати у мене по плечах від радості, що додому повертається. Не великий поборник свободи, одним словом. :)

88

Апофеоз нахабної розпещеної пацючої пики. Лежить в хатці, висунув пику і поклав її на пів перепелиного яйця, як тільки ліниво лизнув.  :D Мабуть так і виглядає пацючий рай.  :rolleyes:

89

Мне кажется, прогулки не все крыски любят. Точнее, почти никто  :confused:  Я своих вон сколько раз пыталась взять хотя бы по двору погулять у меня на плечах - море паники, глазки перепуганные, шея и плечи у меня в итоге напоминали расчерченную тетрадку... :angry:

90

Не, любят. Почти все. У меня первые крысы очень любили прогулки, теперяшних не выносила гулять, так уж получилось.
Насчет паники и страха - все правильно, поначалу боятся. В таких случаях я всегда привожу пример с собаками, не секрет, что ВСЕ собаки любят гулять. А вы видели когда нибудь щенка, которого впервые вынесли на улицу? тот же страх, паника, поджатый хвостик, желание убежать, спрятаться. Причем чем старше щенок, тем тяжелее адоптация, а уж если собака по каким либо причинам не выводилась на улицу довольно долго - тушите свет! такая собака иногда всю жизнь опасается улицы и держится у ног хозяина.
Так же и с крысами. Они попадают на улицу достаточно взрослыми и первая их реакция КАКОЙ УЖАС!!! Ну а хозяин, видя такую реакцию, решает больше не экспериментировать и на этом прогулки заканчиваются. Хорошо это для крыс или плохо не знаю. но по собственному опыту, если крысенка выносить довольно часто, страх сменяется любопытством, а потом крыса входит во вкус и прогулки уже в удовольствие.

91

nikta написал(а):

А вы видели когда нибудь щенка, которого впервые вынесли на улицу?

Абсолютно вірно. Але у собаки більше нагоди звикнути. В принципі, аби я виявив наполегливість і виносив Ларюшу регулярно, таки поніс на роботу - він би звик. Але мене налякали ще на російському форумі, і, мабуть, в даному випадку, правильно. Бо він би звик, але не любив би. Тут характер уже точно домашній. Якщо він навіть на підлогу ніколи не прагнув спуститися, то все інше ясно.
Взагалі, з прогулянками тварин, яких не виводять систематично, все непросто. От у мене кішка. Я живу на першому поверсі, достатньо високому, але коли вона випала - не мала жодних проблем. Крім дикого переляку. Ледве спіймали. І сама у двері ніколи не виходить, а на вікні сидить дуже обережно. А ось на дачі її в дім не заманиш. І, знову-таки, бігає десь, доки мама дома. Як тільки мама кудись збирається - моментально прибігає і проситься в дім. Тобто і там для неї замкнутий простір більш комфортний у випадку можливої небезпеки. А у моїх сусідів по київській квартирі, які живуть на тій же висоті, дві кішки шляються десь день і ніч, стрибають у вікно, потім приходять під двері під'їзду. Причому всі три кішки стерилізовані, тому інстинкт до розмноження тут ні до чого.

92

У нас нова мулька. Лаврентій Павлович спустилися на підлогу! От уже не думав, аби в його віці хтось міняв свої звички. Але раз упавши, він після того вже разів зо три спускався з ліжка явно за власним бажанням. Спочатку я підхоплювався, потім перестав, сідаю просто на постелі й дивлюся, куди він піде, періодично на нього покрикуючи. Поки допомагає, кудись у вузькі місця він не лізе, зате перевірив шафу (і зсередини також) і простір за кліткою. Учора я сидів, чекав його і дивися більше в телевізор, ніж на нього. То він трохи побігав, підбіг до моїх босих ніг і став носом їх штурхати, мовляв - все, я нагулявся, подавай ліфт! :)
Це все ніби й добре, аби не подія учора вранці. Він упав у мене з плеча на кухні! Причому, хоч убийте, у мене таке враження, що він просто стрибнув. Я відчув, як він відштовхується. Та як би там не було, але я злякався, відніс його в кімнату, і сьогодні взагалі не взяв на кухню готувати сніданок.

93

Всё, жажда странствий и приключений началась...  :yep:

94

Седина в бороду - бес в ребро.
Старая народная мудрость. 8-)

95

о, теперь будете искать его по всем шкафам и за батареями
кончились спокойные времена

96

Поздравляем! Ничего нет увлекательнее, чем наблюдать за крысой-первооткрываетелем! Масса удовольствий и путешественнику и хозяевам. Правда, и волнений прибавляется.

97

Спасибі на доброму слові. :) Учора сидів біля подушки, щось там стукав зубками, а потім так тихесенько, як крапелька, зісковзнув униз. Походив. Поки нікуди особливо не залазить, слухається, коли кличу. Довго не лазить, приходить, щоб забрали. Але, підозрюю, що це - тільки початок :)

98

Щось мій ніби їсти став погано. З одного боку, він - метеозалежний, і з ним подібне уже бувало, а з іншого - ніби твердого нічого не їсть. Я вже думаю, може він мордуленцією стукнувся, коли з мого плеча упав. Бо он закваску вижрав з задоволенням. Але ж я його тіскаю весь час за мордулю, якби щось боліло - він би не давався.

99

А зуби не задовгi?

100

Pyatihatochka написал(а):

А зуби не задовгi?

А як їх міряти? :) Ні, я дійсно не знаю. Дивився учора, всю мордашку мацав на предмет травми. Ні, ніби нічого. Камінь у клітці лежить, та й крім того завжди є щось, що можна гризти. Невже би не сточив?
До речі, у нас знову стали відростати кігтики, мені навіть страшно подумати їх підрізати, такі маленькі ті пальчики. З цим можна звернутися до ветеринара?

Зрозумів, що на підлогу Ларюша сповзає, коли йому треба в клітку (в туалет). Ну заодно і круг по кімнаті робить. Але у клітку сам не залазить, хоча і міг би. Підбігає до клітки, а потім до мене - мовляв, давай, сади.

Отредактировано Lanselot (2010-01-14 07:11:39)

101

Lanselot

Lanselot написал(а):

До речі, у нас знову стали відростати кігтики, мені навіть страшно подумати їх підрізати, такі маленькі ті пальчики. З цим можна звернутися до ветеринара?

Береш Лаврика. притискуєш спинкою до себе, можеш навіть під пахву головою затиснути, і маленькими гострими манікюрними ножицями підстригаєшь ті нігтики, їх загнуту частину.

102

главное, не задеть красную прожилочку в когте. ее видно. оно ничего страшного, просто крови много будет. надо будет останавливать, прижигать.

103

Лучше не маникюрными ножничками, а маникюрными щипчиками, очень просто и удобно. А крысятина привыкает к процедуре, просто нужно давать передых от "железных объятий" через каждый коготь -два, т.е. чуть-чуть расслаблять руки.

104

Cintia -Наташа написал(а):

Береш Лаврика. притискуєш спинкою до себе, можеш навіть під пахву головою затиснути, і маленькими гострими манікюрними ножицями підстригаєшь ті нігтики, їх загнуту частину.

Ой!!!! :( Краще б комусь заплатив.

105

та там нічого страшного. ))) я вже навіть зуби підрізаю сама, а як страшно було спочатку..

106

runa написал(а):

я вже навіть зуби підрізаю сама

Ух ты!!!

107

Ні, я навіть уколи собаці ніколи не міг робити. Людині можу, а тварині - ні. А там крихітні такі лапки... Крім усього іншого, я зараз на грані дальнозоркості, у мене уже після пари годин роботи на комп'ютері зблизька не зовсім чітко все бачу. Для окулярів цього ще мало, але на нерви діє. Я дійсно боюсь. Подивимося ще трохи, може він, як став по підлозі бігати, зітре ті кігті, а якщо ні - доведеться їхати у ветеринарку. А з їжею у нього все в порядку, просто він відмовився їсти насіння і сухі сніданки Нестле - видно, обридли. Я вже не знаю, що в цю нахабну пику заштовхувати!

108

мммм.. надавати по дупі? видати насіння та зачекати, поки зголодніє  :canthearyou:

109

Разбалуется, вообще ничего есть не будет... :confused:   Кроме того, что нельзя...

Я своим раз в неделю таки устраиваю разгрузочный день - на фруктах да на зёрнах. Никакого мяска или молочки. Полдня побойкотируют - а потом едят за милую душу.

110

Девочки и мальчики! Настоятельно всем рекомендую попробовать польский Vitapol- смесь прекрасная, цена от 17 до 24 грн( смотря где) за пачку 500г. постоянно есть на ул. Милютенко(возле кино "Россия", на рынке "Лесной" и на Ленинградской площади в подвальном магазине - очень неплохом, кстати!)
Даже мои засранцы гурманы съедают практически всё. Похож на Престиж по составу, но по цене дешевле намного!

111

ну мне не выгодно его покупать. я сама смесь делаю

112

runa
У меня тоже есть самодельная смесь, это для разнообразия. В одну плошку - того, в другую - сего, чтоб был выбор на любой вкус!

113

Lanselot написал(а):

Для окулярів цього ще мало, але на нерви діє.

А не треба чекати на окуляри. Треба вправи робити! )))
Повiр менi - окуляри це така штука, що без неї набагато краще.

114

Cintia -Наташа написал(а):

польский Vitapol

Пробували. І не нюхає. Він німецькі суміші ще бодай перекопує в пошуках чогось.

Pyatihatochka написал(а):

А не треба чекати на окуляри. Треба вправи робити! )))
Повiр менi - окуляри це така штука, що без неї набагато краще.

Я волію окуляри. Я все життя їх носив, у мене був невеликий "-". Потім він згладився. Таке іноді буває, і вже більше п'яти років я нічого не ношу. Тепер, видно, процес пішов у інший бік. Які там вправи - я ж і живу під комп'ютером. У мене й так там мабуть уже мозолі, бо очі майже ніколи не болять.

115

Знаєте, я вже майже певен, що після того свого польоту, або, може, й в інший якийсь момент, Ларюша поламав верхні зуби. Не щелепу (я її всю мацав), а саме зуби. Я їх не бачу і не можу промацати, а відкрити рот або добре промацати там він мені не дає. Але їсть все тільки м'яке. Крім того, він весь час щось там лапами лізе в рот, цокає зубами частіше, ніж завжди і т.д. Єдине, є надія, що якщо щелепа ціла, то зуби виростуть.

116

При цьому він не виглядає хворим, бігає по столу і клітці, весь час стрибає з ліжка на підлогу.

117

Lanselot написал(а):

а відкрити рот або добре промацати там він мені не дає.

а мама может вам помочь - подержать Ларюшу, а вы отдвините и посмотрите, пусть Ларюха чуток попищит, зато ясность будет

а то если он все только мягкое есь будет так точно с зубами траблы начнуться

118

Ну виростуть же, куди вони подінуться. А якщо я туди загляну - що це змінить? Я сьогодні дивився, наскільки міг - ну нема там передніх різців. І кашу он свіжу йому дав - він її язичком брав, а не зубами. Головне, що у нього навряд чи щось болить, бо енергійний і з ліжка стрибає, мов той парашутист :) А якщо почнемо мацати, ще дійсно боляче зробимо. Ех, до чого зручно було в собачу морду лазити, а тут все таке маленьке, що страшно і доторкнутися.
Він весь час клацає зубоньками, отже щось там у нього у роті є. І лапою махає, ніби хоче туди залізти. А може й залазить - я ж на нього навіть на столі постійно не дивлюся.

119

Lanselot написал(а):

Я сьогодні дивився, наскільки міг - ну нема там передніх різців.

шо, ни верхних, ни нижних??? ну верхние короткие обычно, но нижние-то длинные!

120

Я не бачив ніяких. А які, як правило, видно? Я думав, що це верхні стирчать. Тим більше, він коли клав мені морду на пальці, то відчувалося, що гостре давить, а тепер нема. Може все-таки до нього ветеринара викликати? Тільки, звідки? Я знаю тільки ту клініку, де мого собаку лікували, але чи вони розбираються в пацюках? Крім того, вони, навіть якщо додому викликати, стандартно погрузять і повезуть в клініку - на ренген і т.д. А може й не треба, я тільки Ларюшку налякаю, бо ж собака у мене до пересування по місту спокійно ставився.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович