Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович


Мій Лаврентій Павлович

Сообщений 201 страница 216 из 216

201

смотреть на пустую клетку будет очень тяжело. очень.
так что выхода два. или в самом деле ее выбросить. или взять нового зверя (лучше двух).
если решишься на 2 вариант - клетку надо будет вымыть с хлоркой, а комнату желательно прокварцевать.
на всякий случай. т.к. что именно было у ларюши, ты ж так и не знаешь.

202

Lanselot написал(а):

Просто заснув і не прокинувся.

Це мабудь краща смерть... Спiвчуваю.

Lanselot написал(а):

Якщо я в найближчі дні не викину клітку на смітник

Третiй вариант вiддати тим, хто може потебувати таку, але нiщо так втiша як пара нових. Я це якось зрозумiла, правда не одразу. Тримайся!

Blond_Inka написал(а):

Как!! Вроде ж ему лутше стало......

Таке як раз буває. Покращення перед погiршенням...

203

Яркой радуги Лаврику, классный был крысик  :'(  :'(  :'( 

Держитесь и не отчаивайтесь - жизнь продолжается и есть где-то сейчас тот зверик, который ждёт именно Вас.

204

Ушла частичка твоей жизни... Славный Лаврик.... Пусть легко ему будет на радуге.

Ланселот, когда допьешь, не трать больше деньги на водку- они пригодятся для нового, ждущего твоей любви и заботы, малыша.
Ты ведь хороший друг и заботливый хозяин, сделай счастливым маленького хвостатого мальчишку....

Отредактировано Cintia -Наташа (2010-01-27 22:20:15)

205

runa написал(а):

так что выхода два. или в самом деле ее выбросить. или взять нового зверя (лучше двух).

Не викинув. Самі розумієте, що це означає. Смішно, але мені не вистачає Ларюші не тільки, як особистості, але й його фізичних даних - крихітних цих лапочок, мордашки, носа, яким він лізе в руки, вкрадених флешок. І стіл такий великий без хатки (її я всеодно уже збирався викинути, то й зробив це щойно).

runa написал(а):

если решишься на 2 вариант - клетку надо будет вымыть с хлоркой, а комнату желательно прокварцевать.
на всякий случай. т.к. что именно было у ларюши, ты ж так и не знаешь.

Щодо клітки вже домовився з сусідкою, яка займається прибиранням. Вона педантична чистюля і зробить це краще. А чим конкретно мити? Чесно кажучи, просто хлорку я й не знаю, де взяти, і не хочеться. У мене дерев'яні полиці, в'їсться запах намертво. Тому ідеї приймаю до ранку суботи :)
А де купити кварцеву лампу? Може знову покористуватися аромолампою? Я колись її постійно ставив, але потім боявся Ларюшу продовжувати труїти (з нього моєї люльки вистачало). Треба тільки свічі купити.

206

Pyatihatochka написал(а):

Це мабудь краща смерть...

Це - єдине, що мене втішає.

Pyatihatochka написал(а):

Покращення перед погiршенням...

Це навряд чи пов'язано з попередньою хворобою. Просто ліки ослабили сердечко, учора був якийсь на диво некомфортний день, ось серце й не витримало.

Cintia -Наташа написал(а):

Ланселот, когда допьешь, не трать больше деньги на водку- они пригодятся для нового, ждущего твоей любви и заботы, малыша.
Ты ведь хороший друг и заботливый хозяин, сделай счастливым маленького хвостатого мальчишку....

А він - мене. Бо без тварини в кімнаті дуже тяжко. Але хай трохи... До всього, у мене ж кішка-мишоловка. Ларюша з нею познайомився уже коли підріс, а з маленькими треба буде бути дуже обережним. Тому, мабуть, за раз двох я не візьму - просто можу не вслідкувати. Може поетапно, бо їм таки краще вдвох.
А на горілку я все-таки ще потрачусь. Треба ще завтра на роботі поминки зробити. Ми збиралися ялинку розряджати, заодно і Ларюшу пом'янемо.

207

До речі, я тільки зараз зрозумів, яка я свиня. Я не подякував вам усім за ваше співчуття. Спасибі!

208

наши собезнования
очень жаль Ларюшу, уникальный крысь, мы всегда в семье обсуждали все его викиденьки
через время, не сразу, пустота в сердце пройдет и там найдется местечко для нового  хвостика
он конечно не будет как Ларюша и не сможет его заменить, он просто будет другим

209

просто хлорка (любое хим. средство, в котором она есть. доместос тот же. или белизна), а если точнее гипохлорит натрия, дезинфицирующее средство. http://www.lib-med.ru/?article=1558
запах неприятный, зато довольно-таки надежно.
но запах, по идее, выветрится через некоторое время.

кварцевая лампа тоже убивает микроорганизмы. где в киеве купить - в гугле куча ссылок, можно выбрать. там есть и с доставкой на дом.
в принципе, можно и аромалампой, хотя кварцевая лампа эффективнее. если аромалампой, то масла лимона и эвкалипта. еще можно чайное дерево.

210

Спасибі. Для початку куплю Доместос і запущу аромолампу. А потім виставлю цю штуку на мороз. Гадаю, що без усього іншого можна обійтися уже хоча б тому, що нічого заразного у Ларюші, який на вулицю вже майже півроку не виходив і контактував крім людей, тільки з кішкою, яка теж нікуди в Києві не виходить - просто не може бути.

211

люди - источник большого количества бактерий, в том числе опасных и для крыс. стафилококк, стрептококк, клебсиелла и т.д.
поэтому советуют при ангинах да и вообще простудных заболеваниях как можно меньше общаться с крысами. наши вирусные заболевания (орз, грипп и т.п.) им скорей всего не опасны. а вот бактериальные инфекции - да. никто ж не делает анализы, чем вызвана простуда, вирусом или бактерией...  лечат симптоматически и все. только при осложнениях\неэффективном лечении делают анализы.

212

runa написал(а):

люди - источник большого количества бактерий,

Ну це - ясно. Колись у програмі Діскавері "Разрушітєлі лєгєнд" проводили тест, так виявилося, що у людини в роті більше інфекції, ніж у собачому.  Але і тут у мене все чисто. Ні грипом, ні ангінами ніхто в квартирі не хворів, здається, з дня появи у мене Ларюші. Тільки дрібними застудами.

Господи, як тошно в хаті, коли ніхто ніде не повзає, не чмихає, не бігає. Мені, здається, навіть собак не було так тяжко втрачати. Ніби дурня, всього-то й був у мене Ларюша років півтора. Але собака в роботі участі не бере, він поряд лежить, почухатися приходить, витягує гуляти (що найголовніше). А Ларюша став частиною моєї роботи. Я сьогодні ніяк у роботу не увійду без нього на столі. Ще й клята погода давить.
Навіть їсти не хочеться, коли не знаходиш у своїй тарілці нахабну натоптувату попку. Таки треба завтра на роботу йти, не можу я дома поки працювати.

213

Lanselot написал(а):

Але і тут у мене все чисто. Ні грипом, ні ангінами ніхто в квартирі не хворів, здається, з дня появи у мене Ларюші. Тільки дрібними застудами.

Можна бути типа носiєм. Часом для цього i хворити не треба.

Lanselot написал(а):

Господи, як тошно в хаті, коли ніхто ніде не повзає, не чмихає, не бігає... ...

Крiпись!

214

Pyatihatochka написал(а):

Можна бути типа носiєм.

Може-може, звичайно. Ну та я, мабуть, за ідеєю Віталія, виставлю після миття клітку на пару днів на балкон і відкрию там вікна. Хоча й суттєво потепліло, але такої температури жодні стафілакоки точно не переживуть.

215

гм. а теперь я че-то начала сомневаться в компетентности виталия..

Стафилококки характеризуются сравнительно высокой устойчивостью к высушиванию, замораживанию, действию солнечного света и химических веществ (в высушенном состоянии жизнеспособны более 6 месяцев, в пыли - 50 -100 дней). Повторное замораживание в оттаивание не убивает стафилококков.  Стафилококки не погибают в течение многих часов от действия прямых солнечных лучей. Стафилококковая инфекция  может выдерживать нагревание при температуре 70 более одного часа. При температуре 80 стафилококки погибают через 10-60 минут, от кипячения - мгновенно; 5% раствор фенола убивает стафилококков в течение 15-30 минут. Стафилококк золотистый разрушает перекись водорода. Стафилококк способен выживать в растворах натрия хлорида — поваренной соли.

216

От ще розчину фенола мені у квартирі якраз не вистачало :) Та заспокойтеся, панове. Повірте мені, що коли бідний спадкоємець Лаврентія не буде страждати на СНІД, то ці людські стафілакоки, серед яких його предки жили років із тисячу, йому до лампочки. Якби ще якийсь серйозний патогенез - то можна зрозуміти. Але Ларюша помер не від того, а у домі весь цей час навіть грипу не було.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Личные странички » Мій Лаврентій Павлович