Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Хвостик і Чопа

Сообщений 81 страница 120 из 411

81

Світлана написал(а):

шкурка має бути чистою

Эк он себя складочкой сложил!

82

Мне Хвостик толстым не кажется. Большой - да. Вообще хорошо видно, когда крыс сидит и в лапках что-то держит. Тогда на бочку складочки или есть, или нет. Я по складочкам определяю :)

83

Veda
спасибо. Понаблюдаю за ним))

84

неа, не толстый)
На выходные приезжала сестра в гости. Реакция Чопы - сидел тихонько у нее в руках аж  несколько минут :dontknow:  Но потом все стало как обычно - выскальзывал сразу же))). Реакция Хвостика - замешательство и страх, сердечко колотилось у бедненького) Позже уже не боялся)

Сегодня утром Чопа выскользнул на балкон (застекленный, но холодный). Надеюсь не простудился :disappointed: , был там минуты 2.

Отредактировано Світлана (2011-03-28 11:55:32)

85

Сьогодні Хвостику 5 місяців. Вечором буде зважування
        ну і Чапику приблизно 3 місяці - вирішила хай буде в них свято в один день :love:

Вчора була уборка під ліжком. Ой, що ми побачили коли відсунули його :O - скільки мусору, коли ж тільки вони встигли його туди натягати?

Отредактировано Світлана (2011-04-06 16:06:11)

86

Какой же то мусор?! То стратегические запасы! :))

С днем варенья мальчиков! А хвостика еще и с юбилейчиком! ))) Растите большими, тискательными и здоврровенькими!   http://static.diary.ru/userdir/1/1/6/8/1168989/64397153.gif

87

дякуюIrkin

Irkin написал(а):

То стратегические запасы! :))

доведеться їм знову починати все спочатку :blush:  Ну хоч буде чим зайнятися, а то вже заглядають через двері (коли ми ходимо туди-сюди) в коридор, а туди їм ні в якому разі не можна :no:

Отредактировано Світлана (2011-04-06 14:28:49)

88

Поздравляю мальчиков!
Пусть растут большими, здоровыми и ласковыми!

89

Поздравляю малышей! И вкусняшек им, вкусняшек :)

90

nikta
Veda
Спасибі) Будуть їм сьогодні вкусняшки)))

91

ОЙ, Я помилилася - Чопику тільки 3 місяці - пішла вверх виправляти :blush:

92

З Датою! I одного, i другого!

93

Пусть мальчуганцы растут большие и сильные... :flag:

94

Pyatihatochka
Лилия
Дякую:) Будемо старатися рости ще більшими і сильними.
Вчора зважилися з горем пополам:
Хвостик - 520 грам
Чопа - 320 грам   +/- 1-5 грам) - не всидять ніяк на вагах

Отредактировано Світлана (2011-07-06 11:18:06)

95

Світлана написал(а):

не всидять ніяк на вагах

А я своих взвешиваю в переноске, оч. удобно. Переноска - 300гр. ровно, а уж остальное все наше крысобогатство ^^

96

krisulya
переноски маленької немає, пробувала і коробочку - не виходить - боїться Хвостик коли я насильно його в неї засовую) Вчора взяла корзинку невелику - то хоч з цікавості трохи в ній на секунд 4 зупинився)

97

А на весах цифровых можно просто обнулить тару. Поставить их домик какой-то, а потом в него крыс по одному.
А потом повзрослеют и станут спокойнее взвешиваться.
А погрешность ещё не плохая. Бывает и по 8 грамм.  :D

98

Немного не в темку, мои раньше сильно переноску боялись, особенно когда куда-нибудь ехали, как увидят ее - сразу прятались. А потом я поставила ее рядом с их лабиринтом и крысы с интересом стали запрыгивать внутрь и обратно, так привыкли к ней, Кузька раз в переноске и уснул :) .Теперь взвешиваю спокойно!

99

Pyatihatochka написал(а):

А на весах цифровых можно просто обнулить тару. Поставить их домик какой-то, а потом в него крыс по одному.

У нас переноска большая - для собачек-кроликов-котов. Весы вроде на 3 кг всего, буду вечером пробовать - авось повезет и переноска вместе с крыской окажется легче 3-х. - тогда не будет проблем с взвешиванием)

100

krisulya
в переносці чи клітці мої криски ніколи не сидять, якщо відкриті дверки на прогулку... А на цих вихідних ми їздили до родичів в Кіровоград (км 300-350), взяли малих з собою (їхали своїм транспортом). На цих 2, 5 днів моїх крисок ніби підмінили - мабуть важко переносять дорогу. Вони перетворилися з активних в сонних і майже завжди спали. Дверка відкрита - "гуляйте, в вашому розпорядженні весь диван", НІ - вони весь час сиділи-дрімали в ліжечку в своїй переносці, тільки пізно вечором виходили трошки пошвендяти в нас під одіялом... Вже хвилюватися почали ми - чи не захворіли часом хвости. Вчора вечором повернулися ми до Києва - і все стало на свої місця - наші хвостики знову шастають, активні, тільки якісь трохи лякливіші) - якийсь різкіший звук і вони шмигають під ліжко в долю секунди).

101

Крысы по разному переносят поездки. Мне повезло, у моих как-то не было проблем с акклиматизацией.

102

nikta написал(а):

Крысы по разному переносят поездки

надеюсь - это у них с непривычки. Ну и постараюсь не часто им делась стресы o.O

103

Не знаю, але пацюки мої всi цi вихiднi проспали по пiвдня. Погода така.

А я, до речi, на мiсцi для вигулювання завжди тримаю вiдкриту переноску. I згодом вони перестають сприймати її як загрозу або щось невiдоме.

104

Pyatihatochka написал(а):

пацюки мої всi цi вихiднi проспали по пiвдня. Погода така.

так, погода ужааасть була, може тому й сплюхи криски, ну й дорога, незнайома обстановка) Радує те, що зараз вони активні - Чопа забирається на висоти, вазони підкопує:) Хвостику доводиться тільки спостерігати за цим неподобством.... нам страшенно жалко його. Навіть поступила пропозиція від чоловіка допомогти Хвостику забратися на підвіконник))) Але НЄЄЄЄЄЄЄ, хватить того, що він в моїй сумці ревізії влаштовує :mad:  сьогодні тюбик з кремом  в  сумці виявився надкушеним, і я здогадуюся хто це зробив :jumping:

Отредактировано Світлана (2011-04-12 12:51:13)

105

Світлана написал(а):

сьогодні тюбик з кремом  в  сумці виявився надкушеним

Всього-то? Вони його ого-го я жруть! Це вiн делiкатничав.

106

Pyatihatochka написал(а):

Це вiн делiкатничав

ну Хвостик - взагалі дуже делікатний, можна сказати інтелігентний крис:)
і ще варіанти: крем виявився несмачним;) вчасно його вигнали з сумки)

107

Які вони гарні   :love:
Дивно, що в зоомагазині знайшовся такий малюк. Дамбовухий, та ще й окрасом виділився. Ніжний крись, мені чомусь карамельку нагадує. Це я про Чопу.
Фостик одразу видно породистий, такий відлив благородний. Все ж таки в розплідниках тваринки неймовірні  :rolleyes:

108

Selena дякую :blush:

Selena написал(а):

Дивно, що в зоомагазині знайшовся такий малюк

Вони появилися в магазині п'ятеро, всі майже одинакові, тільки двоє з них були трішечки світліші, ще зовсім манюні. Їх до капюшончатої дівчинки підсадили. Ітого їх там 6 було.  З того часу як я купила Чопу пройшло більше двох місяців. Зараз там залишилося 2 Чопиних братиків, але він мало на них схожий, аж дивно :huh:

Selena написал(а):

мені чомусь карамельку нагадує

зараз він трішки потемнішав) - міняє свій окрас)

109

Ну їх цi зоомаги пiд три чорти! Там i сiамiзи трапляються, i бурмiзи на ринку...

Світлана написал(а):

і ще варіанти: крем виявився несмачним;) вчасно його вигнали з сумки)

Так ось у чому справа!  :D

110

http://s40.radikal.ru/i089/1104/42/9f7a19de5a11.jpg
В підтримку квіткової епідемії на форумі - ще один квітникар - ЧОПА

http://i035.radikal.ru/1104/f6/6609ca4af951.jpg
мама прийшла з роботи - треба провести ревізію на наявність чогось смачненького

http://s004.radikal.ru/i206/1104/e6/beb1ca832d8d.jpg
головоломка: де чий хвіст?

Отредактировано Світлана (2011-04-15 11:38:42)

111

ого.. скільки шкідливих рослин для крисок.... Навіть алоє( Добре що Чопа його не погриз

112

Красавцы лоснящиеся!
Это весна на них так действует, все кинулись огороды сажать. :D

113

Світлана написал(а):

головоломка: де чий хвіст?

:cool:

114

Блін, а на справді де чий?)) Довго дивилась, намагалась зрозуміти, але й так не розгадала.

115

Selena написал(а):

Блін, а на справді де чий?)) Довго дивилась, намагалась зрозуміти, але й так не розгадала.

я по товщині хвоста знаходила його хазяїна)) В Хвостика він товщий. Тільки коли виложила фотки на сайт - дивилася і не могла зрозуміти чого в Чопи такий товстий і довгий хвіст))

116

В п'ятницю їдемо всім сімейством в Карпати на вихідні, беремо своїх хвостів з собою - надіюся вони без стресів перенесуть цю поїздку. Коли вони з нами - якось спокійніше - ніж залишати в Києві.

117

Я б теж взяла з собою, коли б їхала куди  :yep:
Залишати їх самих дуже шкода. А там і природа добра (була у Карпатах, знаю), і з хозяєвами буде спокійніш. Буду чекати фото з малими у весняних горах)
Бажаю вам успішної поїздки та незабутніх вражень  8-)

118

Selena
Дякую:) Фотки будуть обов'язково 8-) 
Уявляю як відреагує на наших тваринок мій тато)) :D

Отредактировано Світлана (2011-04-20 11:55:56)

119

Замечательные фото! :) Хорошие мальчики у вас. Видно, что любимые. Папе гостинец ввиде упаковки Персена и бутылочки КОрвалола прихватите и знакомство пройдет на ура :D

120

Iva
спасибо)) Любимые и немного разбалованные)

Iva написал(а):

Папе гостинец ввиде упаковки Персена и бутылочки КОрвалола прихватите и знакомство пройдет на ура

Представляю себе его взгляд на меня при виде хвостиков)  :unsure: "Чи ти здорова, дитино, чи тобі щось бракує?"  %-)

Отредактировано Світлана (2011-04-20 17:08:19)