Всеобщий форум любителей декоративных крыс

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » Підкажіть знову адресу зоомагазина


Підкажіть знову адресу зоомагазина

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Ніяк не можу знайти адресу інтернет-магазину, де я купував останні аксесуари для Ларюші. На старому форумі цих тем уже нема. Підкажіть будь-ласка. Бо треба якось вирішувати питання з овчинними підстилками для мого зоопарку, а то вони й один одного погризуть за ту ковдру з овчиною  і мене з постелі виживуть.

2

Lanselot
На Рататуе отдельная тема Интернет-магазин!http://ratatuy.forum24.ru/?0-13

Отредактировано Cintia -Наташа (2009-09-27 00:12:44)

3

Там написано: "форум забросили"!  :confused:

4

http://ratsdream.7910.org/index.php - иди по этой ссылке! Я только что там была!

5

Спасибі. Хоча глобальне питання я вже вирішив. Купив у Лап-Усіку підстилку для шиншилл чи морських свинок із овчини. Поклав поки на столі. Ларюша кайфує! Подивимося, як далі буде, може домик приберу. Пробував його фотнути, так втік, свинючка.

6

Ну, хохма. Мій пацюк таки справжній українець!  :D Поклав підстилку поверх "запаса продовольства" під полицею, сам туди вліз і сидить, дуже задоволений! Тепер усе майно під наглядом!

7

Lanselot
Фото в студию!

8

Я переніс лежачок у клітку. Якщо зумію - увечері фотну.

9

а у мене ось проблема - 2 великих криси, і потрібно їхати закордон на 3 місяці,та ще й літаком :confused:
чи є можливість взяти їх з собою???

10

возможность взять с собой есть всегда. вот законность - другой вопрос. законно вы их, если и вывезете, то не ввезете. ни в коем случае не пытайтесь провезти через багажный отсек. его могут не отапливать... а температура в небе.... будут замороженые тушки. контрабандно можно провозить под одеждой с условием, что вы их хорошо укомплектуете. есть история, как змею так возили...
если это не другой материк, крыс лучше брать в поезд или автобус. меньше проблем. но, ради сохранения нервов животных и хозяев, их лучше оставить в родной стране. не на пмж ведь едете.

11

Ну а если серьезно, то не каждая авиокомпания разрешает вообще перевозить животных. Нужно заранее звонить, узнавать, обсуждать и бронировать места. Проблемы, как правило, возникают с принимающей страной. Там же другие правила про ввоз и вывоз животных. Бывали случаи, когда животных ввозили, а вывезти не могли.

12

Стюарт, впишить мiсто, будь ласка. Часом це дуже доцiльно.

13

Silver Silence написал(а):

есть история, как змею так возили...

:D  Уявляю собі пасажирів на сусідньому кріслі :) Тут і пацюка вистачить, щоб деякі через унітаз назовні просочилися :)


Вы здесь » Всеобщий форум любителей декоративных крыс » Содержание » Підкажіть знову адресу зоомагазина